2733
2734

اره داییم ۵۰ روز تو کما بود بعدشم بهوش اومد کسی رو نمیشناخت تا یک سال کلا نمیتونست راه بره همه چیز یادش میرفت بعد یه سال شروع کرد ب نشستن و الان بعد ۷ یا۶ سال نمیتونه خوب روی پاهاش راه بره 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

بله دومورد

پدر بزرگم 

اولش یکم فراموشی گرفته بود مثلا فارسی صحبت کردن یادش رفته بود و بیشتر ترکی حرف میزد یا اسم بعضی هارو اشتباه میگفت یکی دو نفر رو هم نمیشناخت اما یکم که گذشت به مرور خوب شد الان الزایمر داره یکم مثلا یادش میره قرص ش رو خورده یا نه اما فکر کنم این دیگه بخاطر سن شه

یکی دیگه از فامیل هامونم بود که بدجور تصادف کرد سرش خیلی بدجور ضربه خورد فکر میکردن میمیره امازندع موند خداروشکر و به مرور بهتر شد و الان هم داره زندگی عادیشو میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر خواهرم 45 روز پیش تصادف شدیدی کرد و جمجمش شکست حالش خیلی بد بود ولی خواست خدا بود که برگرده.الا ...

عزیز دلم ...چند سالشه ...نباید انتظار داشته باشین زود به شرایط اولش برگرده .بیمار ما بعد از ده روز که از کما در اومد .باز دکترا با امپول و دارو بیهوشش میکردن تا بیست روز بعد کم کم داروها رو قطع کردن .چون اگه یه هو بهوش میومد و تصادف رو یادش میومد ممکنه باز به کما بره .

2731
2738

انشالله خدا شفاشون بده.پسر عمه من رفت تو کما الان یک سال و نیمه که به هوش نیومده.چند مورد دیگا هم داشتیم که هیچکدوم برنگشتن.فقط یه فامیلمون پسرش خوب شد که اون هم میگن از اونموقع عصبیه و بعضی وقتها کنترل رفتارشو نداره

دختر قشنگم ۹۷/۸/۶ قدم رو چشمم گذاشت.خوش اومدی به زندگیم پرنسس من
دختر خواهرم 45 روز پیش تصادف شدیدی کرد و جمجمش شکست حالش خیلی بد بود ولی خواست خدا بود که برگرده.الا ...

اون فامیل ما هم که گفتم همینجوری بود

حتی یه تیکه از جمجمه ش رو برداشتن و یه چیزی مثل جمجمه مصنوعی گذاشتن

اونم تا یه مدت حرف نمیزد و غذا نمیتونست بخوره و نمینشست اما خدارو شکر بهتر شد به مرور و الان هم خوب شد کاملا 

ان شاالله که دختر خواهر شما هم خوب میشن زودتر

نذر کمک به بچه یتیم نیازمند بکنن ایشالا خدا کمکشون میکنه

2706