2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ضربه مغزي شدم و به كما رفتم ولي زود خوب شدم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2738

شوهر دختر داییم درصد هوشیاریش ۳بود یا یادم‌نیست گفتن یکی بیاد پایین میمیره ولی برگشت توچند روز تاچند وقت حافظشو ازدشت داد خوب شد الان یه بچه داره مثل روز اولشه خداروشگر

خواهشا برامشکلاتم یه صلوات‌مهمونم کنید😔

بله پدرم 

ضربه شدید به مخ و مخچه تا ۲ماه بیهوش بعدم که اصلا کسی رو نمیشناخت کنترل ادرار  و مدفوع نداشت فکر کنم تا ۶ ماه بعدش که نه دیگه به روال برنگشت

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

دختر خواهرم 45 روز پیش تصادف شدیدی کرد و جمجمش شکست حالش خیلی بد بود ولی خواست خدا بود که برگرده.الان حرف نمیزنه و نمیشینه . غذا نمیخوره.حتی آبم به زور میخوره شرایط سختیه برای پدر و مادرش.

بله داشتیم .بعد از ده روز از کما در اومد .خون از سرش خیلی رفته بود و ممغزش کوچیک شده بود ..با دارو و امپول بهتر شد .الان بعد از دوسال هنوز گاهی هنگ میکنه و فراموش میکنه بعضی چیزا رو .

2706