2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وجدانت بید😆یاد برره افتادم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738
همونیه که وقتی میخای یه کار خلاف و پر هیجان انجام بدی کوفتت میکنه و استرس میده

بر عکس هم میشه ها. وقتی می خوای به کسی خوبی کنی بعد یه صدایی میگه ولش کن غلط کرده، پر رو میشه 😄

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد. ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود." اولدوز و کلاغها

ی حرفایی که انگار ی روح‌داره بهت میگه صدای درونته مثل الان که خوابت میاد و یکی بهت میگه چرا نمیخوابی ، ی صدای محو و گنگ از جنس خودت بهت هشدار میده یا راهنماییت میکنه .من زیاد حسش میکنم خیلی هم کمکم کرده خیلی جاها راهی بهم نشون داده که موفق شدم.دوسش دارم‌ 

من خیلی بی تربیت و منحرف شدم نصف شبی تا عنوان رو خوندم فقط یاد اون صدا هه افتادم  😂😂😂😂

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2706