2752
2734
عنوان

خانم هایی که با بچه طلاق گرفتن می شه یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 99 پست
مطمین باش بهترین کار رو میکنی. انقدر وسواس به خرج نده. 

امیدوارم عزیزم شما‌کسی و اطرافت داشتی که با این مشکل روبرو باشه ؟؟ موفق بوده ؟؟

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد
امیدوارم عزیزم شما‌کسی و اطرافت داشتی که با این مشکل روبرو باشه ؟؟ موفق بوده ؟؟

اره عزیزم. نگران نباش😊

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=64288272]ولی یخورده زمان بده یعنی انقد بیرحم شدین بخاطر گل پسرتون نمیخواین ی فرصت دیگ بدین بهم😭😢😢😢😢

گلم‌من دو سال پیش داشتم جدا می شدم و فرصت دادم به همسرم اما تغیبر نکرد که نکرد دیگه باید باهام چیکار کنه بارها بهم می گفت برو از زندگیم بیرون حالا الان من شدم سوگلی شما باشی باور می کنی ؟؟

اتفاقا شوهر من رفیق بازم بودخخخخ

خدا رو شکر تغییر کرده بله بعضی از مردا با طلاق تازه متوجه می شن با زندگی خودشون چه کردن همسر من از اون دسته آدما هست فکر کنم 

2731
قربونت برم انشالله که قوی و شاد باشی واین دوران بحرانی را با موفقیت طی کنی

خدا نکنه عزیزم ممنون از دعای قشنگت همین طور برای شما همه بهترین ها پیش روتون باشه 🤲🤲❤❤🌹🌹😘😘

خانم‌های گل ببخشید که تاپیکم غمگین بود شرمنده دلم خیلی گرفته بود و بدتر هم شد

خدا خودش کمکم کنه واقعا برای زندگی ام خیلی تلاش کردم و الان جز حسرت چیزی همراهم نیست 😔😔

انشالله همه تون همیشه سلامت و شاد باشید و حاجت روا باشید 🤲🤲🌹🌹🌹ممنون از همه تون 🙏🙏💖💖

ممنون عزیزم از دلگرمی ات انشالله همیشه سالم و شاد باشی 😘😘❤❤

😘😘😘

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
بله عزیزم برای خودمم خیلی دردناکه که حاضر شدم سوار ماشین باباش بشم و با هم بریم پارک چند ساعت بعد بی ...

اون لحظه ک میرفتی پارک با شوهرت هیچ حسی بینتون بوجود نیومد مثلا نگات کنه 

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
نه عزیزم به دل نگرفتم سوال پرسیدم فقط من دوساله پیش مشاور می رم همسرم نمی اومد الان ظاهرا داره می ره ...

اميدوارم براتون خير پيش بياد و شوهرت قدرتو بدونه خدا به كوچولوتون رحم كنه و شوهرت سو عقل بياد ان شاالله

و خدایی که در این نزدیکیست  
اون لحظه ک میرفتی پارک با شوهرت هیچ حسی بینتون بوجود نیومد مثلا نگات کنه  

عزیزم همسرم الان می‌خواد دوباره باهم زندگی کنیم داره هرکاری می‌کنه من و برگردونه اما من دیگه‌ نمی خوام چون خیلی بهم بی احترامی کرده همه پل های پشت سرش و خراب کرده نه اینکه ازش بدم بیاد نه ولی خوب دیگه نمی تونم بهش اعتماد کنم شاید اگه واقعا رفتارای مثبتی ازش می دیدم بازم ادامه می دادم اما تمام رفتاراش طوریه که فقط می خواد برگردم و دوباره همون کارا رو ادامه بده 

من ۲ سال تموم تغییر کردم در برابر تمام رفتاراش سکوت کردم اگه کسی زندگی اش و دوست داشت حداقل بعد از چندبار که سکوت دید سعی می‌کرد خودش و هم تغییر بده اما بی فایده بود😔

اميدوارم براتون خير پيش بياد و شوهرت قدرتو بدونه خدا به كوچولوتون رحم كنه و شوهرت سو عقل بياد ان شاا ...

ممنون گلم انشالله 🤲❤❤

شما هم انشالله به مراد دلتون برسید 🤲😘😘

2706