2737
2739
عنوان

خانم هایی که با بچه طلاق گرفتن می شه یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 99 پست
پسرت ارزشمنده عزيزم همينو فقط ميتونم بگم خوشبخت شي عزيزم😍😍🎈😘😘

بله عزیزم قطعا همینه والا منم قید حضانتش و می زدم و می رفتم دنبال زندگی ام اما من موندم چون پسرم ارزشمند ترین چیز زندگی ام هست و براش می جنگم دلم نمی خواست یه مادر ضعیف و تو سری خور داشته باشه دوست دارم یه مادر قوی و شاد داشته باشه در کنارش اگه همسرم واقعا تغییر کنه برمی گردم بهش شاید طلاق براش یه فرصت باشه به خودش بیاد البته شاید 

ممنون گلم شما هم خوشبخت باشید انشالله 🤲🤲❤❤😘😘

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد
دوست عزيز به نظرم تاپك  ميزدي اونايي كه بچه طلاقن بان بهتر بود چون اونا اين شرايط و درك كردن ...

درست می‌گی گلم اما واقعا برام دردناک بود خوندن درد دل کسی که تو این شرایط بوده شاید باعث بشه کلی ترس جلو چشمم بیاد و از هدفم دور شم 

بله خودم که مشاور دارم با یه مشاور کودک هم صحبت کردم حالا با یه مشاور دیگه کودک هم دارم وقت می گیرم برم شاید کمک کننده باشه 

ممنون از دعای خیرت گلم شاد باشی 😘😘❤❤❤🤲🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم قطعا همینه والا منم قید حضانتش و می زدم و می رفتم دنبال زندگی ام اما من پوندم چون پسرم ارز ...

از اعماق وجودم براتون خوشبختي رو ميخوام خود شماهم ارزشمند هستيد بالاخره اول زندگي رو با عشق شروع كرديد اميدوارم مثد روزاي اول ازدواج بشه🌹

و خدایی که در این نزدیکیست  
از اعماق وجودم براتون خوشبختي رو ميخوام خود شماهم ارزشمند هستيد بالاخره اول زندگي رو با عشق شروع كرد ...

ممنون گلم ممنون که انقدر مهربون هستید 😍😍😘😘🥀🥀🥀

بله قطعا همین طوره من خودمم خیلی تو اون زندگی آسیب دیدم باید به فکر درمان دردای دلم باشم انشالله همسرم هم سرعقل بیاد و بخواد زندگی اش و از نو بسازه 🙏🙏

2731
عزیزم همسرم الان می‌خواد دوباره باهم زندگی کنیم داره هرکاری می‌کنه من و برگردونه اما من دیگه‌ نمی خو ...

کاملا بهت حق میدم😢.الان تصمیمت واس اینده چیه?دوری از بچه فقط سخته😭😭😭😭😭😭

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
کاملا بهت حق میدم😢.الان تصمیمت واس اینده چیه?دوری از بچه فقط سخته😭😭😭😭😭😭

عزیزم می خوام درسم و ادامه بدم برم رانندگی کنم دوباره یادآوری شه برام برم کلاس زبان به رشد خودم فکر کنم پسرمم پیش خودمه اگه همسرم خوب شد بهش برمیگردم اگه کیس مناسبی پیدا شد دوباره ازدواج می کنم و در همه شرایط سعی می کنم پسرم و پیش خودم نگه دارم اگه هم همه اهدافم به نتیجه نرسید و بعد از ۷ سال مجبور شدم پسرم و بدم به پدرش بازم هفته ای دو روز پسرم پیش خودمه و اگه دو روز مادر مفیدی برای بچم باشم بهتر از اینه که بالا سر بچم باشم با غم و استرس  فراوون 

مثل خیلی از مادرا که بالا سر بچه شون هستن اما کاش نبودن نمی خوام باشم 

ممنون گلم انشالله همیشه شاد باشی و حاجت روا 😘😘🤲🤲

2738
عزیزم می خوام درسم و ادامه بدم برم رانندگی کنم دوباره یادآوری شه برام برم کلاس زبان به رشد خودم فکر ...

الهی امین.🙏🙏🙏🙏.میدونم ک موفق میشی افرین ب ارادت👏👏👏👏👏

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
الهی امین.🙏🙏🙏🙏.میدونم ک موفق میشی افرین ب ارادت👏👏👏👏👏

فدات عزیزم ممنون از دلگرمی ات 😘😘😘❤❤❤