2737
2739
عنوان

خانم هایی که با بچه طلاق گرفتن می شه یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 99 پست

چقدر دلم گرفت 😔😔

گناه داره پسرت 😢

ولی خب تو خونه ای با محیط متشنج بزرگ شدن هم آسیب های خودشو داره‌.

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
من با ی دختر طلاق گرفتم سر یکسال رجوع کردم 

خوب خدا رو شکر عزیزم 😍😍چی شد دوباره رجوع گردی مشکلتون حل شده بود ؟؟ الان راضی هستی از اینکه برگشتی ؟؟

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از لحاظ عاطفي كم ميارن كاش قبل بچه دار ميفهميدين بهم نمي خورين بچه چه گناهي كرده هر مي ميره سوي خودش ...

دقیقا من میخواستم با کسی ازدواح کنم ک بیست سال از خودم بزرگ تر بود 

مشاور گفت تو دلت محبت  و حمایت پدرانه میخواد 

من خود به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود..
بله درسته همه همین و می‌گن اما باز هم می گن بچه های طلاق خیلی آسیب می بینن و نمی گن اون آسیب ها چیه

با یه روانشناس کودک صحبت کن که راهنماییت کنه

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
2742
چقدر دلم گرفت 😔😔 گناه داره پسرت 😢 ولی خب تو خونه ای با محیط متشنج بزرگ شدن هم آسیب های خودشو دا ...

شاید تشنج نباشه تو خونشون شاید سردی اومده باشه 

که هم سردی هم تشنج رو ما خودمون درست میکنیم 

دقیقا من میخواستم با کسی ازدواح کنم ک بیست سال از خودم بزرگ تر بود  مشاور گفت تو دلت محبت &nbs ...

دركت ميكنم عزيزم دختر داييم بچه طلاقه اون دنبال مهر مادري بود

و خدایی که در این نزدیکیست  

من یجا خونده بودم که بچه خودشو مقصر میبینه و همش احساس گناه میکنه . 

و به نظرم نبود یکی از والدین خیلی تاثیر مخربی روی روان بچه داره.

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
به باباش بگین خسته اش کنه که تو ماشین خوابش ببره . بعدم اولش ایتطوریه بعد کنار میاد . البته تحربه نش ...

ممنون گلم از پیشنهادت خودمم به خواب رفتنش فکر کرده بودم امیدوارم کنار بیاد ولی چون همسرم نفقه بچه رو می ده منم متعهد شدم هفته ای دو روز ببینه پسرم و چاره ای نیست آخه می ترسم بعد از هفت سال همین داستان برای خودم تکرار شه 😔😔

2740
خوب خدا رو شکر عزیزم 😍😍چی شد دوباره رجوع گردی مشکلتون حل شده بود ؟؟ الان راضی هستی از اینکه برگشتی ...

بخاطر دخترم واقعا راضیم خانوادش خیلی دخالت میکرد یا خودش مشکلات زیادی داشت ولی خدارو شکر شصت درص‌د تغییر کرد 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
شاید تشنج نباشه تو خونشون شاید سردی اومده باشه  که هم سردی هم تشنج رو ما خودمون درست میکنیم&nb ...

بله درسته . 

منظورم از تشنج نبود آرامش و صمیمیت بود 

از لحاظ عاطفي كم ميارن كاش قبل بچه دار ميفهميدين بهم نمي خورين بچه چه گناهي كرده هر مي ميره سوي خودش ...

عزیزم من بچم و ول نمی کنم اولویت اولم بچم هست بله متاسفانه بزرگترین اشتباه زندگی ام بوده و روزی نیست که بخاطرش خودم و لعنت نکنم 😭😭

عزیزدلم حتما مشکلی بوده و از شرایط کنار هم بودنشون خبر نداری حتما خیلی بدتر بوده که مجبور به این کار ...

بله اصلا باهم نمیساختن 

پدرم یک دیوانه ب تمام معنا بود 

الانم ک زندگی جالبی ندارم مادرم دو ساله ار دنیا رفته 

پدرم هم ک نمیدونه زنده ام یا مرده 

الان بیست و بک سالمه هر کی رو با پدر مادرش مببینم 

اشک میریزم

من خود به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود..
ایندشون ازدواجشون ب مشکل میخوره شایدم ب تنهایی از پس پسرت بر نیایی تو ادب کردنش دور از جونتون ی پسر ...

😔😔

2706