2752
2734

بابای دوستمه 

سالم بوده ولی یهو سکته مغزی میکنه و الان کما رو رد کرده و پزشکا قطع امید کردن و گفتن امیدی نیست 

فقط یه معجزه میتونه نجاتش بده 

ایشون یه دختر ۱۶ ساله و یه پسر ۱۸ ساله داره گناه دارن 

دعاشون کنین انشااله به حق آقا ابوالفضل (ع) شفا پیدا کنن و سایش بالای سر بچه هاشون باشه 🥺

یه صلوات یه نذر یه چیزی انشااله که هرچی از خدا میخواین بهتون بده💫

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هر کدوم نفری صدتا یا علی بگید ان شاالله شفا بگیره

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
2731
هر کدوم نفری صدتا یا علی بگید ان شاالله شفا بگیره

ممنون گلم‌ 

حتما 🌹

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟

یه چیزی میگم نمیدونم چقدر بهش اعتقاد داری ولی 

برای سلامتی ش متوسل بشو به جد پدربزرگ من محاله جواب نگیری 

سید هست و تا الان هرکی متوسل شده مشکلش حل شده 

دوست ندارم که فکر کنی دارم تعریف میکنمش اما این واقعیه 

اسمش مرحوم سید یوسف هست 

یه چیزی میگم نمیدونم چقدر بهش اعتقاد داری ولی  برای سلامتی ش متوسل بشو به جد پدربزرگ من محاله ...

مرسی گلم حتما