2737
2734
عنوان

رفتیم شام بیرون شوهرم نوشابه ریخت روی برنجم من نخوردم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3346 بازدید | 161 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گارسون ،ی برنج دیگه بیار لطفا ! تاکسی فلان آدرس لطفا! (پولشم خودم حساب می کردم سر ی میز دیگه) تنهایی می رفتم خونه...این مرد باید ی سری اموزشا ببینه تو پنج سالگی سوزنش گیر کرده

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2742

دوست منم شب عروسی دقیقا شب عروسی مراسم بهم زد دختر بود طلاق گرفت اونا هم دوست بودن و با کلی سختی بهم رسیدن ولی شوهرش همین مشکلو داشت دست خودشم نبود مثلا خونه میرسوندش میگفت اون ماشین کنار خونتون با توکار داشت؟ چرا نت گوشیت روشن؟ چرا فلان غذارو نمیخوری چرا .......... بعد پشیمون میشد باز تکرار میکرد ، بیرون بودن یهو ابمیوه پرت میکرد و....

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
منم احساس میکنم از لحاظ روحی نرمال نیست دمدمی مزاجه  مثلا یه لحظه عصبی میشه یه لحظه خوبه

این توصیفی ک میکنی از علایم دو قطبی بودنه ک بعضی وقتا خیلیی خوبن و بعضی وقتا خیلی بد تو همه زمینه ها البته

💜لاتَخَفْ و لاتَحْزَنْ إنّا مُنَجّوکَ💜                        نترس و غمگین نباش،ما تورا نجات میدهیم💕
2740
یه بچه 1/5ساله داریما   5سال ازدواج کردیم

جدی میگی وای چه بچه است خودش 

البته منم شوهرم ۲۰ سالش بود ولی عاقل بود اندازه ۳۰ ساله میفهمید

چطوری ۵ ساله ساختی باهاش

خودت بیشتر از همه واسه خودت مهم تری😊
جدی میگی وای چه بچه است خودش  البته منم شوهرم ۲۰ سالش بود ولی عاقل بود اندازه ۳۰ ساله میفهمید ...

دوماه یبار قهر میرم خونه بابام

بخاطر بچم موندم 

تموم موهام سفید کرده  شبا خوابم نمیبره 

چاق شدم هی میخورم از حرصم

کانال لباس مجلسی زنانه وبچگانه 👇👇👇https://t.me/Regiii00
2706