2737
2739
عنوان

رفتیم شام بیرون شوهرم نوشابه ریخت روی برنجم من نخوردم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3344 بازدید | 161 پست
یعنی یه وقتایی یه چیزایی تو این سایت میخونم که احساس میکنم هر لحظه ممکنه دوتا شاخ روی سرم سبز بشه

آره،یه چیزایی آدم اینجا میبینه، که هر لحظه میخواد، بپره شوهرشو بغل وبوس کنه😂😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فلفل تند میشه معمولا   نه تلخ ولی به نظر میاد شوهرتون بچست و عصبی

بچه اگه اینطوری باشه... باید بره آسایشگاه روانی😂😂😂

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

بخدا احساس میکنم این روانیه   ادم سالم اینجور میکنه 28تومن پول غذاشد . همیشه وقتی حرصش میگیره یه چیزی میشکنه  یبارم یه سطل اب ریخت روم  از حرصش   ..از ترسم کاریش ندارم ...ای خدا😢

کانال لباس مجلسی زنانه وبچگانه 👇👇👇https://t.me/Regiii00
2740
والله این بنده خدا دیگه خیلی وخیمه اوضاعش...  وگرنه من توی عمرم همچین مردی ندیدم

شاید خیلی کم سن باشه.نمیدونم بازم.اعصابم بهم میریزه اینجور مردا رو میبینم.یاد شوهر خودم میفتم.اونم دیوانه بود

باردار نیستم.این تیکر امید من به خوش اخلاق شدنه شوهرمه.الهی آمین
بخدا احساس میکنم این روانیه   ادم سالم اینجور میکنه 28تومن پول غذاشد . همیشه وقتی حرصش میگیره ی ...

وا چرا بترسی

اصلا تا حالا ازش پرسیدی دلیل اینکارارو

اینطوری‌آرزوکردنم‌قشنگه: یارب‌داننده‌تویی‌هرآنچہ‌دانی‌آن‌دِه 🤍✨️ 

برای حال دل من دعا کنید 

همین اقای روانی   منو قبول نداره میگه چرا بلند حرف میزنی چرا ال میکنی بل میکنی  ..میگه من از سرت زیادی ام 

ماباهم دوست بودیم عاشقانه ازدواج کردیم ...

کانال لباس مجلسی زنانه وبچگانه 👇👇👇https://t.me/Regiii00
شاید خیلی کم سن باشه.نمیدونم بازم.اعصابم بهم میریزه اینجور مردا رو میبینم.یاد شوهر خودم میفتم.اونم د ...

وای خدا... متاسفم که سختی کشیدی... 

ولی خوب واقعا این رفتارها ربطی به فشار اقتصادی نداره دیگه... اگه فشار اقتصادی باشه که دلش برای همون برنج باید بسوزه دیگه

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
2706