2733
2734

اوتیسم یک اختلال مربوط به تکوین سیستم عصبی بوده که توسط اختلال در برهم کنش های اجتماعی، ارتباطات کلامی و غیرکلامی و رفتارهای محدود و تکراری شناسایی می شود. والدین معمولاً در دو سال اول زندگی فرزند خود متوجه این علایم غیرطبیعی می شوند.

برای مشاهده فیلم آموزشی تشخیص اوتیسم و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

اوتیسم

سلام عزیزم

دخترم دچار عدم تمرکز توجه و اوتیسم  خفیف بود

با ده جلسه نورودرمانی توسط خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک العان خیلی بهتره 

اصلا مدیر مدرسش جوابش کرده بود

که خدارو شکر با کمک خانم دکتر خیلی بهتره

فقط دوستان نورو تراپی، پروتکل خاص درمانی داره که فقط توسط متخصص روانشناسی به توروتراپ  دیکته میشه

وگرنه بی تاثیره

درضمن خانم دکتر دارای مدرک بین المللی نورو و tDCs هستند.

شماره رزرو وقت خانم دکتر  اگه کسی لازم داشت:۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

کلینیکشون هم سمت مرزدارانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم دخترم دچار عدم تمرکز توجه و اوتیسم  خفیف بود  با ده جلسه نورودرمانی توسط خانم ...

احیانا خود خانم دکتر یا از نزدیکانش نیستین که انقد قشنگ بدون اینکه یه واو جا بندازین توضیح دادین😞😞😞یه عده نشستن پای سیستم فقط دارن ۲۴ ساعت تبلیغ این خانم دکترو میکنن 

2731
احیانا خود خانم دکتر یا از نزدیکانش نیستین که انقد قشنگ بدون اینکه یه واو جا بندازین توضیح دادین😞😞 ...

عزیزم ایشون اصلا نیاز به تبلیغ ندارند

برای اینکه متوجه این قضیه بشید کافیه یه زنگ به منشی ایشون بزنید بگید وقت میخواهید وقت ایشون تا یکماه آینده پر هست. 

خود من یکماه منتظر وقت مشاوره با ایشون بودم

شماره رزرو وقتشون هم ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ خواهشا تماس بگیرید. و خبرش رو بهم بدید🥰🥰

ممنون