2737
2739
عنوان

یه خواب عجیب 😰😰😰 تعبیر لطفن

92 بازدید | 7 پست

در خدمتم با اپدیت جدید خوابام😂 ما یه فامیلی داریم یه دو سالی میشه ندیدیمش و اخرین نفر تو دنیاس که ممکنه بهش فکر کنم و خاله نامزد سابقم💣 میشه. خواب میدیدم که تو خونه قدیمی مادربزرگم که الان وجود نداره یه مراسمی هست و همه جمعیم و خاله هم با دختراش اومدن. منم دارم چای پخش میکنم . تا سینی رو گرفتم جلو خاله هه گفت به فلانی که خواستگارته (یه غریبه که نمیشناسمو و ندیدم) جواب مثبت بده منم گفتم نه منکه نمیدونم کیه😒😒. دیشبم عین همین خوابو دیدم دوباره دور هم بودیم منتها تو یه لوکیشن دیگه  ایندفعه خونه اونیکی مادر بزرگم و مراسمی افطاری بود فک کنم و باز خاله  همون حرفو یه شکل دیگه تکرار کرد منم دوباره گفتم نه من از اشنایی سنتی بدم میاد😬😬😬. مادربزرگای من خواهرن هردو هم فوت کردن.

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
انشالله که خیره دقیق نمیدونم چیه و کلیت خواب بوی خوبی میده  انشالله خبرهای  خوشی در رراهه ...

😘😘😘

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکبار خواب دیددم دوتا همکارام با هم توی حموم هستیم البته کسانی که زیاد باهاشون رابطه ندارم سنشون خیلی بیشتره از من وقتی دیدمشون گفتم که خوابتونو دیدم اونام به هم نگاه کردن و هیچی نگفتن بعدا فهمیدم که راجب من حرف زده بودن

فقط میگم هف سال قحطی و هف سال خشک سالی پیش رومونه😅البته خوابم‌نمیدیدی همین وضعیت بود😅

باحال بود

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
2738