2752
2734
عنوان

رفتو آمد بیش از حد مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 99 پست

الان مادرشوهرم با اینکه من عروس کوچیکم اینقدر ازم راضیه اینقدر دوستم داره تازه ماشین خریده یه پراید 5 سال دسته شوهرمه یبارم نگفته پولشو بدین ما این ماه میدیم پولشو تازه

مادرشوهر منم میاد میره 

رفت و امد که ازاری نداره اخه البته اگه ادم خوبی باشن 

حتی هم اگه یه ذره شیطنت داشته باشن به نظرم تحمل کن و کاری نکن از چشمش بیوفتی 

یه جورایی ب چشم مادر ببینش 

مادر چ بد باشه چ خوب مادره دیگه 

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر مادر خودتم بود همین قدر ناراحت میشدی ؟ اونم مادره بنده خدا میخواد نوه شو ببینه من با مامانم تو ...

مامان خود آدم فرق داره عزیزم.

من خیلی مادرشوهرمو دوس دارم خیلیم خانم خوبیه ولی واقعا اگه زیاد بخواد بیاد خونم آرامشمو بهم میزنه (البته اون خودش حدشو میدونه بفرض گفتم)

بهرحال مادرشوهر ی درجه دورتر از مادر خودتونه. بعضی وقتا آدم نیاز داره تنها باشه. راحت باشه. مخصوصا ک استارتر تازه بچه دار شده و تنظیم خوابشم بهم خورده یا سر و وضعش یا خونش ممکنه مثل قبل مرتب نباشه چون وقتش پره. مادرشوهرش باید درک کنه

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟ ممنونم 
یا خدا. چرا؟ 😨 

نوه اشون رو دوس داشتن 😐😑منم آسایش نداشتم فک کن پسرهای خواهرشوهرام همسن خودم😑😶نمیتوتستم یه دستشویی برم خونمون آپارتمانیه

لطفاااا😢 برای شفایمادرم👵یک حمدبخونینممنون انشالله هیچکدوم از عزیزانتون❤ بیمار نشن😍
2731

منم میخوام برا بچه دار شدن مهر ماه اقدام کنم. از اول عروسیم خانواده شوهر میگن وای شما بچه دار بشین ما هر روز اونجا هستیم. برا دایی شوهرم هم همینجور بودن. اخه خیلی بچه دوست هستن. بعد زن داییش تعریف میکرد یه دفعه ساعت 8 صبح میدیدم در میزنن میرفتم درو باز میکردم میومدن تو و تا ظهر میموندن و به من میگفتن تو پاشو کارای خونت رو بکن ما از بچه نگه داری میکنیم. من انقدر خوابم میومد که حالم بد میشد.

حالا منم میترسم همین بلا رو سرم بیارن، چون خواهرشوهرم میگه من میام بچت رو نگه میدارم هر روز تا تو به کارات برسی. خب شاید من نخوام کاری رو انجام بدم اون روز. از الان دارم غصه میخورم که چکار کنم که جلوشون رو بگیرم. تازه خونشون هم نیم ساعت با ماشین با خونه ما فاصله داره

اگر مادر خودتم بود همین قدر ناراحت میشدی ؟ اونم مادره بنده خدا میخواد نوه شو ببینه من با مامانم تو ...

مادر فرق داره خانوم. معلومه که دختر با مادرش راحت تره. میتونه جلوش هرجور بگرده و بخوره و بخوابه. این دوتا اصلا به هم ربط ندارن. مادرشوهر بهترینشم عین مادر نمیشه

بزرگترین گناه دل شکستنه،، حواست به زبونت باشه
2740
منم نمیدونم یعنی اینهمه ادم بلد نیستن چطوری رفتار کنن ؟؟؟منم مشکل شما رو دارم ولی باید مدیریت اش کن ...

عزیزم خونه مال شوهرمه خودش ساخته با هزینه خودش

پسرم ،تو را نذر نوکری حسین بن علی علیه السلام نمودم 😊
منم میخوام برا بچه دار شدن مهر ماه اقدام کنم. از اول عروسیم خانواده شوهر میگن وای شما بچه دار بشین م ...

همچین میگن کار خونتو انجام بده انگار قرار بری یخ حوض بشکنی لباس بشوری، بعد هیزم از جنگل بیاری روش غذا درست کنی تنور اماده کنی نون بپزی، 

فکر کنم رفتار مادرشوهره بچه گانه تر باشه. والا مهمون یه روز دو روز، یه بار دو بار. این همه رفت و امد ...

خونه پسرشه چه مهمونی اخه 

اونجا خونه دومشه 

والا بخدا منم مادرشوهر صب تا شب شب تا صب میاد اینقدر هم پرحرفههه که وقتی میره سرم ترکیده قشنگ ولی خب به خودم حق نمیدم این رفتار بکنم چون میگم خودم پس فردا مادر میشم تنها میشم حوصلم سر میره میرم دنبال یه همزبون 

دیگه بخصوص که ایشون تازه نوه دار هم شده این رفت و امدا طبیعیه چون معمولا مادرا عاشق نوه پسریشون هستن حتی از بچشون عزیزتره

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
منم میخوام برا بچه دار شدن مهر ماه اقدام کنم. از اول عروسیم خانواده شوهر میگن وای شما بچه دار بشین م ...

عزیزم من زن دایی شوهرت هستم😊

لطفاااا😢 برای شفایمادرم👵یک حمدبخونینممنون انشالله هیچکدوم از عزیزانتون❤ بیمار نشن😍