2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز رفتم آقابزرگ  ازلحاظ لباس واسباب بازی و خرده ریزها خوب بود ولی من وسایل چوبی ندیدم ،قیمتاشم خوب بود برای اینکه راحت برین تو گوگل مپ یا ویز بزنین براتون میاره آدرسو

2731

سلام به همه دوستان عزیز،از نظرات یکسری از دوستان کاملا مشخص بود از فروشندگان انبار ولیعصر هستند که انقدر انتزاعی ازش تعریف میکنن!!!

من نه فروشنده آقابزرگم و نه ولیعصر اما از جفتش خرید کردم،انبار آقابزرگ از نظر مساحت اصلا قابل مقایسه با انبارولیعصر نیست چون آقابزرگ فوق العاده بزرگتر

من تبلیغ انبار ولیعصر رو از توی دیوار دیدم با عکسای که به نظر میومد خیلی پربار باشه اما زمانی که مراجعه کردم،همه چیز با آنچه که در دیوار بارگزاری کرده بودند بی نهایت متفاوت بود!

جنس ها اصلا کیفیت نداشت،همه فیک بودن و به صورت تقلبی برند خارجی خورده بودن! همه جنس ها رده پایین و از مد افتاده،انقدر اجناس بی کیفیت هستند که شما همان لحظه جنس رو خریداری کنید تا دم ماشین ببرید ولی منصرف شوید و بخواهید پس بدید،فروشنده ها چون خودشون میدون چه اجناس آشغالی دارن به هیچ عنوان قبول نمیکنن!

من از یه جایی خرید کردم تازه یه هفته گذشته بود راضی نبودم بردم چیزی جایگزین نپسندیدم پولمو بهم پس دادن

در ضمن دوستان،خود انبار آقا بزرگ داخلش سرویس چوب نداره مربوط به مغازه های بیرون هست و انبار ولیعصر که سرویس چوب داره میده ۲۶۰۰ از نظر کیفیت بی نهایت آشغال.

من اصلا با نظر شما موافق نیستم شهرزاد جون منم رفتم سیسمونی ولیعصر خیلی بزرگ و شیک بود در دو طبقه اکث ...

اگر سرویس لگن رو با شما 60 حساب کرده معلومه که دزد هم هستن چون با من 72 حساب کرد به اضافه اینکه چندتا از اجناسش هم وقتی فاکتور کرد نسبت به قیمتایی که روش زده بود بالتاتر. فاکتور کرد

2740

سلام دوستان.من امروز جمعه سوم بهمن ۹۹ اومدم خرید از انبار ولیعصر و آقا بزرگ.

صادقانه راهنماییتون میکنم،بابت خرید سرویس چوب و کالاسکه بچه،از انبار ولیعصر خرید کنید،قیمت ها و کیفیتش فوق العاده بود.

اما برای خرید لباس،اسباب بازی و لوازم بهداشتی،از آقا بزرگ خرید کنید.فاصلشونم باهم یه ربع بیشتر نیست

سلام به همه دوستان عزیز،از نظرات یکسری از دوستان کاملا مشخص بود از فروشندگان انبار ولیعصر هستند که ا ...

شما حتما دست گذاشتی روی جنس دو میلیونی،توقع کیفیت ده میلیونی داشتی.

کالاسکه ای که آقابزرگ زده ۵میلیون و دویست رو من از ولیعصر همین امروز گرفتم ۲،۸۵۰،۰۰۰ 

کریر داره،ساک داره،دو جهت هم قابل اتصال هست

2706