2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

انبار سیسمونی ولیعصر من رفتم هیچی نخریدم اومدم بیرون. همه چی فیک و بدرد نخور بود! یه سوله کوچیک بود و اصلا قابل قیاس با آقا بزرگ نیست. نرید که پشیمون میشید.‌ تجربه خریدم از آقا بزرگ که مثل هایپرمارکت می مونه از نظر وسعت!

من در تاریخ ۲۲ شهریور ۹۸ رفتم انبار بزرگ سیسمونی آقا بزرگ. با کلی ترس و لرز رفتم که آیا ارزشش رو داره برم یا نه. خلاصه که با همسرم صبح ساعت ۱۱ رفتیم. تا ساعت ۵ بعدازظهر اونجا بودیم. همه چیز داره با کیفیت های متفاوت. مثلا حوله شاید ده مارک و مدل داشته باشه (مثل مادرکر، پگاسوس و ...) شیشه شیر و پستونک و وسایلای بهداشتی مارکای وی کر، وی، نوبی، چیکو فیک ولی با کیفیت و چندتا مارک دیگه داشت. پاپوش و جوراب و هد و اینا کامل و تکمیل بود. اسباب بازی هاش به نظرم خیلی جالب نبود و بیشتر پسرونه بود تا دخترونه ولی من هیچ اسباب بازی نخریدم البته بچه من دخمله. عروسک و اینا هم چیزای خوب و جالبی داشت. لباس توو خونه ای مارک نی نی سان و نی نی نایس و آدمک داره که توو رنج خودشون با کیفیت هستن و قیمت لباساش فکر کنم خیلی با بیرون تفاوت نداشت. سرویس ظروف و قابلمه بچه داشت که کیفیتاش خوب و راضی کننده بود. سرویس روتختی ده تیکه و ۸ تیکه داشت که مارک هوبی و ببکو ترک بود قیمتش نسبت به جاهای دیگه فکر کنم حدود ۱۰۰ پایین تر بود. قنداق فرنگی و سرویس دم دستی خواب و مسافرتی و وان های بادی و اینا داشت. لباس زمستونیاش خیلی قیمتاش نسبت به بیرون خوب بود من یه سرهمی بادی خریدم خیلی گرم و قشنگ ۱۱۴ تومن که اگه بیرون بود باید حداقل ۲۰۰ هزینه میکردم. کالسکه و کریر و ... هم همه مارک داره مثل پیرگاردین، اسپرینگ، دلیجان، چیکو و ... که البته قیمتاش نسبت به بیرون پایین تر بود. مینی واش هم داشت که من مدلی که خریدم ۱۲۰ نسبت به بیرون ارزون تر خریدم. سرویس تخت و ... هم داره ولی قیمتاش بالا بود. من خودم دارم میرم قلعه میر سمت آدران اونجا با نصف قیمت بیرون میتونم تهیه کنم.

در کل به نظر من برای یه سیسمونی خوب جای خیلی خوبیه و خوبیش اینه میری توو همه چیزش رو برمیداری میای بیرون. ولی خب جنس فیک هم زیاد داشت. البته الان توو بازار و بهار و جمهوری هم پر از جنس فیکه. باید حواستون باشه که جنسای خوب بردارید. ولی حتما پیشنهاد میکنم برید

من چون خودم خیلی سردرگم شدم خواستم راهنمایی کنم از سردرگمی دربیاید.

منم با نظر شهرزاد جون کاملا موافقم. حدود یک و ماه نیم پیش رفتم انبار ولیعصر،جنس ها همه به درد نخور و آشغال بود، هر چی جنس از مد افتاده بود با کلی کثیفی و خاک من اونجا دیدم،فروشنده ها هم خیلی در کار دخالت میکنن و سعی میکنن جنس آشغالشون رو بهت بفروش. منم متاسفانه برای اینکه دست خالی بر نگردم چند قلم برداشتم که دقیقا بدترین و مزخرف ترین خریدها هوایی بود که از اونجا خریدم

راستی نظر قیمت هیچ فرقی با جاهای دیگه نمیکند تازه گران تر هم هست، من یه سرویس لگن حمام برداشتم ۷۲ هزار تومن رفتم عبدل آباد قیمت کردم ۶۵ هزار تومن

پیشنهاد میکنم اصلا مراجعه نکنید،هم راهش دوره هم تفاوت قیمت با داخل شهر نداره هم اکثر جنس ها آشغاله

منم با نظر شهرزاد جون کاملا موافقم. حدود یک و ماه نیم پیش رفتم انبار ولیعصر،جنس ها همه به درد نخور و آشغال بود، هر چی جنس از مد افتاده بود با کلی کثیفی و خاک من اونجا دیدم،فروشنده ها هم خیلی در کار دخالت میکنن و سعی میکنن جنس آشغالشون رو بهت بفروشن. منم متاسفانه برای اینکه دست خالی بر نگردم چند قلم برداشتم که دقیقا بدترین و مزخرف ترین خریدها همان هایی بود که از اونجا خریدم

راستی از نظر قیمت هیچ فرقی با جاهای دیگه نمیکند تازه گران تر هم هست، من یه سرویس لگن حمام برداشتم ۷۲ هزار تومن رفتم عبدل آباد قیمت کردم ۶۵ هزار تومن

پیشنهاد میکنم اصلا مراجعه نکنید،هم راهش دوره هم تفاوت قیمت با داخل شهر نداره هم اکثر جنس ها آشغاله

2714

من اصلا با نظر شما موافق نیستم شهرزاد جون منم رفتم سیسمونی ولیعصر خیلی بزرگ و شیک بود در دو طبقه اکثرا اجناس خارجی بوده من نمیدونم کجا رفتید اقا بزرگم رفتم‌مثلا سرویس چوبش بالای پنج ملیون بود تو سیسمونی ولیعصر همون کار و میدن ۲۶۰۰ من خودم همه وسایل هامو از اونجا گرفتم خیلی قیمت هاش مناسب بود سرویس وان و که شما میگید خریدید ۷۲ من از همون جا خریدم ۶۰ تومن

تو کانالشم عضو هستم عکس انبارشون هم هست یه فروشگاه خیلی بزرگیه تازه دو ماه پیش یه جای هزار متری هم افتتاح کردن بازم میخواید ببینید کاراشونو تو تلگرام این کلمه رو سرچ کنید عضو شید (انبار بزرگ سیسمونی ولیعصر ) 

بعدش من کالسکه ۴ تیکه دلیجان خریدم ۶۴۰همون و تو اقا بزرگ زده بود ۹۶۰ به نظر من خیلی قیمت هاش با اقا بزرگ فرق داره همه چیش واقعا عالیه انبار سیسمونی ولیعصر 

حتی دختر خالم هم از اونجا خرید کرد 

منم با شما موافقم منم از انبار سیسمونی ولیعصر خرید کردم خیلی هم عالی بود من دوقلو داشتم هم هرچی رو از اونجا خریدم حتی سرویس چوبمو با یکسال ضمانت دادن منم خیلی راضی بودم جاش هم خیلی شیک بود تنوع ولیعصر از آقا بزرگم بیشتره آقا بزرگ مثلا یه جنس و تو ده تا قفسه چیده اما ولیعصر خیلی تنوع داشت خلاصه من که راضی بودم به شما هم پیشنهاد میکنم باید باید ببینید 

منم همین چند روز پیش خرید کردم از  سیسمونی ولیعصر ،اصلا اینطور که شقایق میگه نیست ،دو تا سالن تمیز و نوساز فکر کنم 1000 متر میشد طبقه دوم بود واسانسور هم داشت ،تمام جنساش از همه جا مناسب تر بود .

بچه ها نظر شقایق و ادم میبینه ،یاد تبلیغات ایران خودرو وسایپا میافته ،همش به مردم میگن ماشین چینی نخرید زود خراب میشه ،برای اینکه ماشینای اشغال خودشونو بفروشن ،فکر کنم ایشونم این همه اقا بزرگ اقابزرگ میکنه از فروشندهای اونجاس ،چون شنیدم اقا بزرگ به فروشندهاش که تو سایتای مختلف نظر بزارن درصد میده .

منم همین چند روز پیش از سیسمونی ولیعصر خرید کردم اصلا این جور که شهرزاد میگه نیست ،دو تا سالن تمیز و نو ساز طبقه دوم که اسانسور هم داشت ،فکر کنم بیشتر از هزار متر بود ،تمام جنسای که خریدم از بیرون خیلی ارزون تر  و بهتره. 
2706