2733
2739
عنوان

سوال در مورد تل گرام

211 بازدید | 34 پست

سلام دوستان خوبین یه سوال داشتم خانوما از وقتی وارد نی نی سایت شدم خیلی ب همه چی مشکوک شدم حتی شوهر در حالی ک هیچ کار مشکوکی نکرده ولی من خیلی بد دل شدم حس میکنم یه مدت تل گرامشو تو گوشیه خودمم داشته باشم خیالم راحت تر میشه حالا سوالم این بود که میخوام تگلرامشو بزنم گوشیه خودم ولی از این که مخاطبامون قاطیه هم میشه نمیتونم بزنم و اینکه نمیخوام شوهرم بفهمه تل گرامشو دارم و توی نشست های فعال اسم گوشیمو نمیخوام بیوفته ک من هک کردمش خواهش میکنم میدونین راهنمایی کنین 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم مخاطبین شوهرت میاد رو گوشیت و توی نشست های فعالش میتونه بفهمه

😢😢😢😢تویه یه تاپیکی نوشته بود ت لگرام ۳ نصب کرده بود ک مخاطبای شوهرش قاطی نشه ولی کامل توضیح نداده بود منم نفهمیدم

به نظرم از نی نی سایت اصلا تاثیر نگیر عزیزم

خیلیاشون دروغه فقط بخاطر پربازدیدی این تاپیکارو میزنن

زندگیِ قشنگتو به این راحتی خراب نکن🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
چرا انقد زود تحت تاثیر سایت قرار میگیری؟؟؟؟؟؟؟ نصف بیشتر تاپیکا الکیه پیاز داغشو زیاد میکنن هیجانش ...

نمیدونم حس بدی دارم بخدا سر یه تاپیکی ک یکم پیش خوندم نیم ساعت هق هق گریه کردم نفسم بالا نمیومد در مورد خیانت بود 

2740
بنظرم بجای این کارآگاه بازیا و گند زدن به زندگیت از نی نی سایت برو منم از وقتی اومدم همینطوری شدم

اولا خیلی میموندم نی نی سایت الان کمتر میام فقط شبا سر میزنم ولی خیلی تاثیر گذاشته روم 

به نظرم از نی نی سایت اصلا تاثیر نگیر عزیزم خیلیاشون دروغه فقط بخاطر پربازدیدی این تاپیکارو میزنن ...

اره بعضیاشون گندشون در میاد ولی بعضیاشون ک داستان واقعیه ادمو تحت تاثیر میزاره 

اره بعضیاشون گندشون در میاد ولی بعضیاشون ک داستان واقعیه ادمو تحت تاثیر میزاره 

مطمئن باش به این شوری نیست عزیزم

کسی که بدذات باشه خودشو زود نشون میده

حسِ ما خانما قویه زود میفهمیم

از زندگی و عشقی که بهم دارید لذت بیرید

فکرتو درگیرِ یه سری حرفا که معلوم نیست راسته یا نه نکن 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
نمیدونم حس بدی دارم بخدا سر یه تاپیکی ک یکم پیش خوندم نیم ساعت هق هق گریه کردم نفسم بالا نمیومد در م ...

چقد احساساتی هستین😯😯😯

من مراسم ختم کلا عزاداری گریم نمیگیره چه برسه به یه تاپیک تو فضای مجازی

نمیدونم حس بدی دارم بخدا سر یه تاپیکی ک یکم پیش خوندم نیم ساعت هق هق گریه کردم نفسم بالا نمیومد در م ...

منم همینجوری شدم مدام شوهرمو چک میکنم

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید
2706