2733
2734

خانوما من پارسال یه سقط توی 6 هفته داشتم ،همون روز ک ج آز گرفتم لکه بینی گرفتم و سقط شد بدون کورتاژ و دارو توی خونه.

6 ماه بعد دوباره اقدام کردم،این ماه سوم روزای تخمک گذاریم لک دیدم،بعد روز 27 قاعدگی هم لک دیدم و گفتم پری اومده ولی همون لک بود.

روز 31 موعد که دیروز بود دوتا بیبی چک گذاشتم تو هردو  یه هاله کمرنگ افتاد،امروز 6 صبح گذاشتم منفی بود و یه لکم تو دسشویی ازم خارج شد(معذرت).ساعت 9 شوهرم گفت دوباره بذار گذاشتم بازم هاله افتاد (امروز 2 روز از تاخیر میگذره)

همسرم میگه دیگه ولش کن، شنبه آز بده که بتا بالا رفته باشه  ،

من خودم باتوجه به سقطم میگم امروز آز بدم ک اگه مثبت بود شیاف استفاده کنم .

حالا بنظر شما چکار کنم ؟؟؟؟

تعداد رای : 17
نظرسنجی
امروز برو آزمایش بده
7
41%
شنبه برو آزمایش بده
10
58%
خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز بده فوقش اگه پایین بود دوباره شنبه میدی

همسرم میگه بتا پایین باشه باز میشینی غصه میخوری 😥

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
2731

شنبه آز بده والان تاشنبه فقط درازکش باش استراحت کن 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
شنبه آز بده والان تاشنبه فقط درازکش باش استراحت کن 

امشب مهمونی دعوتیم 

بخدا خسته شدم همش اون روزا میاد جلو چشمم

خدا خودش فقط کمکم کنه🙏

2740
امشب مهمونی دعوتیم  بخدا خسته شدم همش اون روزا میاد جلو چشمم خدا خودش فقط کمکم کنه🙏

خودتو بزن به مریضی یا نرو یا اگه میری بگو من نمیتونم کمکتون کاری چیزی بکنم فقط بشین و استراحت کن

شنبه بده ولی چون سقط داشتی استراحت کن و استرس نداشته باش ان شا الله واسه دوتامون مثبت بشه و حامل ...

قربونت برم عزیزم انشالله😍😍

امشب مهمونی رو چکار کنم😢دعوت شدیم خیلی ضایعس 

خودتو بزن به مریضی یا نرو یا اگه میری بگو من نمیتونم کمکتون کاری چیزی بکنم فقط بشین و استراحت کن

نمیشه نرفت 

ولی میشه کار نکنم 😟

دعا کنید تورو خدا 🙏

امشب مهمونی دعوتیم  بخدا خسته شدم همش اون روزا میاد جلو چشمم خدا خودش فقط کمکم کنه🙏

خوب نرومهمونی من الان چهارماهه توخونم فقط واسه دکتربیرون میرم 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
خوب نرومهمونی من الان چهارماهه توخونم فقط واسه دکتربیرون میرم 

اصلا امید ندارم حالتهای پری اومده 

از قبل اوکی دادیم الان چی بگم بهشون ک کنسل بشه 

2706