2737
2739
عنوان

خانوما خواهش میکنم راهنماییم کنید،🙏کی برم آزمایش بتا بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 45 پست
پریود شدی؟؟

سلام عزیزم 

دیروز بعداز ظهر دفتم دسشویی مقداری خون ازم خارج شد 

الان دیگه خبری نیس😥

خستم کرده بخدا😢

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم ها من ٤روز مونده به موعدم اول ترشح قهوه ايي بعد قرمز داشتم نهايت تا٣روز ممكن حامله باشم؟چون شك ...

عزیزم بیبی چک بزن

یا برو آز بده

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
2728
فردا ميرم مرسي عزيزم

بذار موعدت بگذره عزیزم 

بیا جواب ازمایشتو بگو منم فردا میرم 

منم امروز میرم 

2740
سلام عزیزم جواب آزمایشت چی شد، ایشالله که مثبت باشه

سلام عزیزم 

بعداز ظهر جواب آماده میشه 

ولی صبح بیبی چک زدم منفی بود 

اینم منتفیه .

شما چی؟؟؟خبری نشد؟؟؟

سلام عزیزم  بعداز ظهر جواب آماده میشه  ولی صبح بیبی چک زدم منفی بود  اینم منتفیه . ...

فدات بشم ایشالله که جواب بگیری گلم، منم نه دیروز بی بی زدم منفی بود، گفتم فردا برم آزمایش ببینم چی میشه، ولی فک کنم کلا منفی باشه آخه بعیده بی بی منفی باشه اینقدر. تو رو خدا واسم دعا کن، آن شالله جواب بگیری.

خدا جونم ممنونم بابت بهترین هدیه ای که ب ما دادی
فدات بشم ایشالله که جواب بگیری گلم، منم نه دیروز بی بی زدم منفی بود، گفتم فردا برم آزمایش ببینم چی م ...

قربونت برم انشالله ک مثبت باشه برای هردومون 

انشالله خانوم حضرت معصومه امشب بهمون عیدی بده😍😍😍😍

منتظر خبرت هستم 

برات آیت الکرسی میخونم 😚😚😚

قربونت برم انشالله ک مثبت باشه برای هردومون  انشالله خانوم حضرت معصومه امشب بهمون عیدی بده😍😍 ...

آن شالله، ازشون ویژه می‌خوام بهمون ی نی نی سالم و صالح بده، ممنونم حتما بهت خبر میدم، میگم ب نظرت سونو مشخص نمیکنه الان؟

خدا جونم ممنونم بابت بهترین هدیه ای که ب ما دادی
آن شالله، ازشون ویژه می‌خوام بهمون ی نی نی سالم و صالح بده، ممنونم حتما بهت خبر میدم، میگم ب نظرت سو ...

نمیدونم عزیزم فقط میدونم سونو واژینال  5 هفته رو میبینه من پارسال رفتم رویت شده بود ولی ساک حاملگی پرخون بود و سقط شد

ولی بنظر آز بهتره 

2706