2752
2734
عنوان

لطفا با دقت بخوانید

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 35 پست
هه مردم کشورمون دارن خفه میشن از بی آبی اونوقت همی یه دره آب هم میفرستن واقعا که ایشالا ...😡😡😡

اره خود مردم خوزستان و اونجاهام زير پست تاييد كرده بودن ك تازگيام لوله كشي كردن از وقتي تركيه سد بسته روي اب

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خود مردم خوزستان و اونجاهام زير پست تاييد كرده بودن ك تازگيام لوله كشي كردن از وقتي تركيه سد بست ...

هعی خدا😔😔😔

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
الان میترکی

وااا

حجاب یعنی: بی نیاز از هر نگاهی جز نگاه خدا 😍 یعنی: یک پیله تا پروانه شدن 🌹 یعنی: هرکسی لایق دیدن زیبایی های من نیست 😊 یعنی: محتاج جلب توجه تو نیستم 😛 یعنی: زن والاست نه کالا 😍 یعنی: من انتخاب میکنم که تو چه ببینی 👊 چادر سه نقطه دارد، همان سه نقطه ای که فرق است بین پوشیدگی و پوسیدگی..... حیا را که نفهمی،چادر سیاه هم تورا محجبه نخواهد کرد.اگر حجاب مارا به ۱۴۰۰ سال پیش میبرد بی حجابی به عصر حجر خواهد برد☺
2731
خاك تو سرم منم هدر ميدم😐

حجاب یعنی: بی نیاز از هر نگاهی جز نگاه خدا 😍 یعنی: یک پیله تا پروانه شدن 🌹 یعنی: هرکسی لایق دیدن زیبایی های من نیست 😊 یعنی: محتاج جلب توجه تو نیستم 😛 یعنی: زن والاست نه کالا 😍 یعنی: من انتخاب میکنم که تو چه ببینی 👊 چادر سه نقطه دارد، همان سه نقطه ای که فرق است بین پوشیدگی و پوسیدگی..... حیا را که نفهمی،چادر سیاه هم تورا محجبه نخواهد کرد.اگر حجاب مارا به ۱۴۰۰ سال پیش میبرد بی حجابی به عصر حجر خواهد برد☺
وای خدا 😠مردم کشور ما البته بعضیاشون واقعا احمق و گستاخن که هنوزم به خودشون نیومدن و دارن با بیخیال ...

دلم میخاد اینجورآدما روخفه کنم.پشت سرشم مادرشوهر و خاله امو😈