2752
2734
عنوان

لطفا با دقت بخوانید

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 35 پست
بابا وقتی 80،90 درصد هدر رفت آب تو بخش کشاورزیه من نوعی خودمو پاره عم کنم از شدت صرفه جویی بازم تاثی ...

دقیقا

مشکل از ما نیس

خدایا چطوری به اطرافیان بفهمونم بچه داری آمادگی روحی و جسمی میخواد 😧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بابا وقتی 80،90 درصد هدر رفت آب تو بخش کشاورزیه من نوعی خودمو پاره عم کنم از شدت صرفه جویی بازم تاثی ...

درسته ولی من ترجیح میدم شده روزی ۱دقیقه کمتر آب مصرف کنم که عذاب وجدان نگیرم....  مخصوصا از وقتی قضیه خوزستانو دیدم دیگه بدتر

ففط 7 8 درصد آب ایران واسه مصارف خانگی هست حدود 90 درصد مصرف کشاورزیه که اول باید سیستم کشاورزیمون ح ...

اداره كشاورزي به چپشم نيست 

من ميخواستم اب ياري قطره ايي كنم زمينمونو به يك طرفش گرفت گفت😒برو اب و هدر بده ك وام نميديم

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶

وای خدا 😠مردم کشور ما البته بعضیاشون واقعا احمق و گستاخن که هنوزم به خودشون نیومدن و دارن با بیخیالی همین یه ذره ابی که هم داریم هدر میدن ...من یکی از دوستام میگفت یکی از فامیلاشون همیشه وقتی حرف صرفه جویی در آب میشه میگه ::من هدر ندم و صرفه جویی کنم پس بقیه چی؟؟من یک نفر هدر ندم جلوی خشکسالی رو میگیرم؟؟

😡😡😡😡ببینید توروخدا وقتی همچین ادم های بی عقلی تو کشور ما هست بایدم همچین بلا های سرمون بیاد😞😞😞

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
اداره كشاورزي به چپشم نيست  من ميخواستم اب ياري قطره ايي كنم زمينمونو به يك طرفش گرفت گفت😒برو ...

اینجا از پایه ویرانه

خدایا چطوری به اطرافیان بفهمونم بچه داری آمادگی روحی و جسمی میخواد 😧
اره😭😭😭 امروز ي پست تواينستا ديدم اب خوزستانو ميفستن عراق😐

هه مردم کشورمون دارن خفه میشن از بی آبی اونوقت همی یه دره آب هم میفرستن واقعا که ایشالا ...😡😡😡

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش