2737
2739
اومدن دنبالت؟

اره سه شب  خونه مادرم بودم.البته دومین بار بود قهر کردم دفعه اول یه شب طول کشید.اینبار بعد دوروز اومد دنبالم برنگشتم تااینکه دیشب برادرشوهرمم اومده بود خودشم جلو دربود۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم اونم از خونه رفت تا هر دو اروم شیم

چرا دعواتون شد،سرچی،یعنی انقد وخیمه که بخوای جداشی

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
راضی هستی ازینکه رفتی و برگشتی؟ ان شاالله زندگیتون پر از عشق باشه عزیزم

مرسی عزیزم.اره  تو راه گفت بخدا نبودی نمیتونستم اصلا کارکنم منم گفتم خوبه حالا قدرمو میدونی وزندگی بدون منو دیدی.

2728

نمیدونم چرا قهر میکنی وقتی میدونی دنبالت نمیاد ،حتی اگه هم بیاد بعد یه مدت دیگه تکراری میشه کارت واسش،عزیزم خونت میموندی خب؟

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
2740
مرسی عزیزم.اره  تو راه گفت بخدا نبودی نمیتونستم اصلا کارکنم منم گفتم خوبه حالا قدرمو میدونی وزن ...

وای من نیستم اون بیشتر بهش خوش میگذره چون وقتی با هم خونه ایم همش دعواست

وای من نیستم اون بیشتر بهش خوش میگذره چون وقتی با هم خونه ایم همش دعواست

خب چرا ؟کی جرقه ی دعوارومیزنه؟

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
نه ندارم

بهتر

2706