2737
2734

ببین عزیزم مامان من بهم گف بعد ازدواجت دیگه نه من نه خواهر نه پدر نه دوست بدردت نمیخوریم تو میمونی با شوهری که خودت انتخاب کردی اگر روزی خدای نکرده به مشکل خوردی دعوا کردی کتک کاری کردین از خونت نیا بیرون با منطق حل کن برای زندگیت کوتاه بیا اگر قصد زندگی داری چون به من بگی من رو دلسوزی ممکنه با یکی ثحبت کنم اون باز با یکی دیگه و همه از مشکلت باخبر بشن و سو استفاده کنن بعدم هر کسی یه رگ خواب داره گلم منم مثل شما بودم تا تقی به توقی میخورد زود میگفتم طلاق ولی بعدش دیدم زندگی بچه بازی نیس .همیشه اول سکوت میکنم بعد که اروم میشم با منطق پیش میرم گیر دادن و غر زدن مردو فراری میده .انشاالله مشکلت حل بشه .

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.
چکار کنم الان دیگه چهارروزه😢

الان واقعا بایدبه این فکر کنی که بدترین راهو انتخاب کردی هم خودتو سبک کردی هم پدرمادرتو اذیت میکنی هی قهر میکنی باید دیگه قهر نکنی بمونی خونه بخدا بهتر نتیجه میگیری

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میدونم الان مادرش داره تو گوشش میخونه نری بیاریش 

اتفاقا من مطمئنم اگه منم با شوهرم به مشکل بخورم از اونان که فوری زنش هم بدن،پس چرا اونو با مادرو خواهرش تنها میذاری سعی کن به خودت نزدیکش کنی

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
میدونم الان مادرش داره تو گوشش میخونه نری بیاریش 

چرا قهر میکنی که اینجوری لشه؟

اگر نمیخوایش طلاق بگیر وگرنه خودت و سبک و بی ارح و قرب نکن

حرف طلاق توافقی میزنی ولی ناراحتی جرا دنبالت نمیان؟؟؟