2733
2734
معمولا اونایی که پلی کیستیکن اینجوری میشه . قبلا سونو رفتی؟

اره یبار قبلا که ۱۵ روز کیتم پررنگ شد ترسیدم رفتم سونو برام نوشت گفت خانوم خداروشکر از سالم هم سالم تری .الانم دوبار زدم منفی بود روز سوم پررنگ شد هنوز پرنگه ۴ روزه پررنگیشم هی بیشتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره یبار قبلا که ۱۵ روز کیتم پررنگ شد ترسیدم رفتم سونو برام نوشت گفت خانوم خداروشکر از سالم هم سالم ...

آهان خب خدا رو شکر. نمیدونم دیگه دلیلش چی میتونه باشه. ولی کلا زیاد کاری به کیت نداشته باش . یه شب در میون اقدام کن. چون این کیت ها خطا هم دارن

پسرم عاشقتم خیلی خوبه که هستی😍 ❤❤
2731

بیین خانوم من ۷سال پیش انواع کیت های تخمک گذاری رو استفاده کردم اون موقع دلار ۹۰۰ تومن بود من یه کیت امریکایی می خریدم دونه ای۱۷۰۰۰ تومن اونم جواباش گبج کننده بود بر اساس تجربه من بهترین راه سونوی تعیین تخمک گذاری هست بی دردسر و دقیق روز ۱۴سیکل میری سونو ابعاد و روز ازاد سازی تخمک رو میگه

بیین خانوم من ۷سال پیش انواع کیت های تخمک گذاری رو استفاده کردم اون موقع دلار ۹۰۰ تومن بود من یه کیت ...

۴انشالله این ماه باردار بشم اگه نشدم میرم  سونو واسه تخمک گذاری

2738
نمیدونم شاید واقعا درست میگن اخه برا خیلی ها درست بوده شانس ماست

من از همون ماه دوم اقدام بدتر همه چیزم بهم ریخته..... ماه پیش ۸روز لکه بینی داشتم بعد پریود شدم ...... رفتم دکتر گفت زخم دهانه رحم و عفونت دارم .... دیگه کلا رابطه نداشتم و دارو مصرف کردم...الانم باز ۵روزه لکه بینی دارم...واقعا نمدنوم چرا اینجوری شدم....

من میخواستم کیت بخرم به نظرتون بخرم یا نه؟ قیمتش چنده؟

نخر منم الان 3ماهه دارم استفاده میکنم همش منفیه .جالب اینه هم پری منظمه هم ترشحالت تخمک گذاری.خخخ اصلا برو واسه اقدام انشالله مادر میشی.قیمتشون بعضیا مکس 14 را میدن 6 و نیم بعضیا 9 فقط5تا داخلشونه

من دو سال و نیمه و دوساله دارم اقدام میکنم همسرم کم تحرکی اسپرم داره 

عزیزم گل سنجد دم کن براش تحرک اسپرم بالا میره.قبل اقدام هم یخ بذاره رو بیضه .برات دعا میکنم انشالله خدا زودتر بهتون بچه بده