2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره حتما بفرست . اطرافیان من خیلیا میرن سالمم هستن...من بخاطر اینکه شنا بلد نیستم همیشه مسخرم میکنن😔😔

فوبیا دارم از اب😭یبار به زور منو بردن تو اب..از زانوم بالا تر رفت بیهوش شدم😔😔😔😂😂😂

بنظر من خیلییییی شنا خوبه.

عفونی شدن گوش کودکانی که به استخر می‌روند، اتفاقی شایع است. برای آنکه چنین اتفاق دردناکی روی ندهد یا احتمال آن را به حداقل برسانیم باید کارهای ساده‌ای را انجام داد. به کودک آموزش دهیم که حتما از گوش‌گیرهای مناسب استفاده کند. همچنین پس از خروج از استخر با استفاده از یک حوله لطیف و نازک داخل گوش را خشک کرد. برای این کار می‌توانید به کودک کمک کرده و با استفاده از سشواری که بر روی کمترین درجه تنظیم شده، از فاصله حدود 30 سانتیمتری گوشش را خشک کنید.

خدایا شکرت  

قرمز شدن چشم‌ها در آب که در برخی موار خونین هم به نظر می‌رسد به دلیل کلر موجود در آب استخر و محیط‌های آبی مشابه است. بهترین اقدامی که برای جلوگیری از این وضعیت می‌توان انجام داد ترغیب کودک به استفاده از عینک است.

خدایا شکرت  
2740

من 4سال هرهفته میرفتم  اولش آب میرفت تا مغزکله م کلی اعصابم خردمیشد فکرمیکردم هیچوقت یادنمیگیرم حالایه شیرجه هایی میرم خودم ذوق میکنم 😍 حالا یه ساله شنانرفتم🏊 اضاف وزن پیداکردم دیگه دوس ندارم خودمو تو مایو ببینم . البته خیلی ام ناراضی نیستم از اندامم.

نه اب خیلی کثیفه یه ورزش هوازی بفرست یا والیبال رزمی

نمیدونم چه کار کنم همش احساس میکنم در حق دخترم کوتاهی میکنم ،خیلی به شنا علاقه داره اما حتی سه جلسه هم بردم اما میترسم 

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم