2733
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته از سختی های زندگی

1518 بازدید | 79 پست

سلام.خیلی دلم گرفته.دوس دارم زار زار گریه کنم.خسته شدم از بی پولی و سختی های زندگی.شوهرم اصلا اینده نگر نیست.فقط جلوی پاشو میبینه.وقتی پول دستش میاد تا قرون اخرشو خرج میکنه.اصلا بفکر این نیست بعد که پول تموم شد میخاد چیکار کنه.حتی به جایی میرسه که پول نون خریدن هم دستش نداره.حالا خدایی از حق نگذرم وقتی پول دستش میاد برای ما خرج میکنه و دوس داره واسمون کم نذاره ولی اصلا اینده نگر نیست و به این فکرنمیکنه خب اون پول تموم شه چی.الانم چندوقته پول دستش نیومده بهم اصرار میکنه از یکی از فامیل هاشون پول دستی بگیرم براش.منم اصلا دلم نمیخاد جلوی فامیلشون سر خم کنم تقاضای پول قرضی کنم.خجالت میکشم.اونم چندبار بهم پیام داد منم گفتم نه ولی اون اصرار میکنه.خیلی دلم گرفته از اینجور چیزا.شما بودین حرف شوهرتونو گوش میکردین؟؟😢

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا عین شوهرمنه یک ساله ازدواج کردیم یه هزارتومن پس انداز نداریم حقوقش کمه ولی خ هم بدخرجه مثلاهرجمعه میگه بریم بیرون سینما پارک توچال کلی هم خرج میکنه ازیه طرف میخوادمنوخوشحال کنه خوشحالم ازیه طرف هم خ نگران اینده مون

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
2731
اگه من بودم منم دنبال کار میگشتم ولی خوب فعلا چاره نیست. آره گوش میدادم

اخه دوتا بچه دارم.خیلی سخته با وجود دوتا بچه کار کردن.از کار نمیترسم.خیلی موقعها میرم مغازش کمکش میکنم ولی از این وضع زندگی خسته شدم.فکرمیکنم فقط شوهر من اینطوری بیفکره.

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست
2738
شوهر منم همینطوره حالا گیر سه پیچ دادم باید خونه بخری

اخه شوهر من پول خونه خریدن نداره.خوش بحالت

اخه دوتا بچه دارم.خیلی سخته با وجود دوتا بچه کار کردن.از کار نمیترسم.خیلی موقعها میرم مغازش کمکش میک ...

متاسفانه خیلیا هستن . کار تو خونه ای پیدا کن . واقعا زیاد پیدا میشه.. مثله کار از اینستا. آشپزی کن عکس بنداز توش بعد تبلیغ بگیر.

دقیقا عین شوهرمنه یک ساله ازدواج کردیم یه هزارتومن پس انداز نداریم حقوقش کمه ولی خ هم بدخرجه مثلاهرج ...

از الان جلوشو بگیر تا ده سال دیگه نشی مث من.بادوتا بچه حرص این چیزا رو بزنی.این اخلاقشون خوبه به خوشگذرونی اهمیت میدن ولی اینجوری خیلی سخته.بعد اون خوشگذرونی باید کلی سختی بکشم

2706