2737
2739

من تو هفته نهم فهمیدم جنین هام تو ۷هفته قلبشون وایساده دوبار سونو دادم دکترم گفت باید سقط کنی ،۲بار به فاصله سه روز ۸تا قرص استفاده کردم فقط یکم خونریزی و درد بار دوم داشتم دردم خیلی زیاد شد مسکن خوردم ولی هیچ جنینی ندیدم خانم هایی که سقط داشتن کمک کنید چکار کنم؟امروز هم ۲تا واژینال به فاصله ۳ساعت گذاشتم فقط یکم درد دارم به نظرتون بازم بزارم؟

میشه برای باردار شدن و مامان شدنم صلوات بفرستین🙏

من با گرمیجات سقط کردم نه قرص..‌‌‌‌‌بعد پنج روز که گرمیجات خوردم و تحرک زیاد داشتم افتادم ب درد و خونریزی بسیار شدید و‌سقط شد 

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر ؟ زنده بمونید که چی ؟ که هر روز علوفه ی بخارپز بخورید؟ 😅🤌👌
من با گرمیجات سقط کردم نه قرص..‌‌‌‌‌بعد پنج روز که گرمیجات خوردم و تحرک زیاد داشتم افتادم ب درد و خو ...

منم خیلی گرمیجات میخورم نمیدونم چرا سقط نمیشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو بیمارستان زیر نظر پزشکتون 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2728

من هرروز روزی دو لیوان زعفرون . دو لیوان اویشن دم کرده. دولیوان تخم شوید. دولیوان چای دارچین. دولیوان گل گاو زبون، دو لیوان چای زنجبیل میخوردم .. اینهمه میخوری تو؟

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر ؟ زنده بمونید که چی ؟ که هر روز علوفه ی بخارپز بخورید؟ 😅🤌👌

تو عطاریها خیلی چیزا هست که راحت میشه سقط کرد . اسماشونو یادم نیست. بفرست بخرن واست

واسه منم خودش سقط شد . تو خونه .

مسکن نخور . بذار انقباضات رحم ات کاره خودشو درست انجام بده .

منم خیلی درد کشیدم . سه چهار ساعت مداوم درد شدید و خونریزی .

که یهو لخته های بزرک ازم دفع شد و دردم اروم شد .

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2740
من هرروز روزی دو لیوان زعفرون . دو لیوان اویشن دم کرده. دولیوان تخم شوید. دولیوان چای دارچین. دولیوا ...

نه 😉

نه 😉

خب همینه دیگه.. 😟 من پنج روز اینجوری گرمیجات میخوردم با پیاده روی تند.. 

برو بیمارستان زیر نظر پزشکتون 

الان دیگه دارو استفاده نکنم؟ساعت ۱۰ صبح ۲تا گذاشتم ساعت ۲هم ۲تا،انقباض دارم ولی خیلی شدید نیست

منم قرص واژينال استفاده كردم بعد ٤روز به خونريزي افتادم و تا ٢٠روز طول كشيد كه كلا دفع شد ودرد زيادي ...

آخه من الان ۲هفته است درگیرم نمیوفتن جنین هام ۲ماهه تو شکمم مردن

2706