2733
2739
عنوان

بارداری در ۴۵ سال

| مشاهده متن کامل بحث + 2146 بازدید | 109 پست
من ۳۷سالمه و میخوام برم تو اقدام برا دومی‌..‌شوهرم ۴۶سالشه کامنتارو دیدم خیلی دلم گرفت

منم از کامنتهایی که با بچه دار شدن مادر استارتر مخالفت کردند تعجب میکنم، شاید خانمهایی هستند که تو سن خیلی کم ازدواج کردند و زود هم بچه دار شدن و برای همین براشون عجیبه 

ولی چند بار هم گفتم، الان دخترهایی هستند که تازه حدود چهل سالگی ازدواج میکنند و بچه دار هم میشن، هیچ هم عجیب نیست 

فقط حتما باید آزمایشات و غربالگری ها رو انجام بدید

ذخیره تخمدان چک بشه،چرا که نه

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

45 ساله های الان با ۴۵ ساله های قدیم خیلی فرق میکنن پس لطفا اگه قدیم  فلان خانوم با سواد کم فرهنگ پایین تغدیه نامناسب  فاصله سنیش با بچه شسشم هفتمش زیاد بوده مشکل داشتن با شرایط الان مقایسه نکنید...

2731
منم تعجب میکنم از این حرف، اگر کسی بگه دلم میخواد بچم دختر باشه هیچکس چیزی نمیگه، ولی به محض اینکه ح ...

نه عزیزم نگران ظلم بع جنس مذکر نباش ....تو این مملکت قوانین اجتماعی چنان تعیین شدن که خواه ناخواه به جنس مونث بیشتر ظلم میشه ....اما واقعا خانواده ها الان دیگه برا دختر و پسرشون به یه اندازه ارزش قائلند...و اینکه فردی دختر بخواد یا پسر عیب نیست عیب اونجاست که نتونیم دختر  و پسرمون رو فردی مفید و دانا تربیت کنیم ....متأسفانه مشکل اصلی جامعه و خانواده ها این جاست 

من ۳۷سالمه و میخوام برم تو اقدام برا دومی‌..‌شوهرم ۴۶سالشه کامنتارو دیدم خیلی دلم گرفت

دل شما چرا گرفت سی و هفت سالته بیار دیگه مادر استارتر بعد دوتا بچه داره میاره دخترش به این بزرگیه شما حتما دیر ازدواج کردی 

مگم همه‌ی آزمایش ها و سونو و..رو انجام داد حتی تا یک هفته بعد به دنیا اومدن هم نفهمیدن بچه سندرم دار ...

اگه منظورت سندروم دوان ربطی ب سن مادر نداره الان متاسفانه خیلی زیاد شده مادرد20 ساله بچه سندرم دون داره با هیچ آزمایشی هم مشخص نمیشه

2740
منم از کامنتهایی که با بچه دار شدن مادر استارتر مخالفت کردند تعجب میکنم، شاید خانمهایی هستند که تو س ...

مرسی عزیزدلم 

مادر من خیلی سرزندس خودم ۲۲ سالمه و یه خواهر ۱۳ ساله هم دارم طبیعیه دوس داشته باشن پسرداشته باشن 

من فقط یه دکتر خوب خواستم  😂😂

عزیزم من مشهدم دکتر توسلی و دکتر شیبانی کارشون خیلی خوبه اگر صلاح میدونن مراجعه کنن 

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 
دل شما چرا گرفت سی و هفت سالته بیار دیگه مادر استارتر بعد دوتا بچه داره میاره دخترش به این بزرگیه شم ...

اخه انقد عجیب بود بارداری برا این سن

من ۲۸ازدواج کردم...۳۰سالگی بچه اولمو اوردم...الانم بفکر دومی هستم..از نظر خودم نرمال بود..ولی اینجا جوری حرف میزنن ک خیلی دیره

زندگیتون پر از عشق
مرسی عزیزدلم  مادر من خیلی سرزندس خودم ۲۲ سالمه و یه خواهر ۱۳ ساله هم دارم طبیعیه دوس داشته با ...

خیلی هم عالیه عزیزم ...انشاءالله باردار بشن و یه داداش ترگل ورگل براتون بیارن....منم ۴۰ سالمه برا دومی تو اقدامم اما فعلا خبری نیست

مرسی عزیزدلم  مادر من خیلی سرزندس خودم ۲۲ سالمه و یه خواهر ۱۳ ساله هم دارم طبیعیه دوس داشته با ...

متاسفانه دکتر نمیشناسم، ولی مادرتون می‌تونه بره شهر خودتون پیش یه متخصص زنان و زایمان و ایشون حتما راهنماییش می‌کنه 

۴۵ سالگی آخه سنی نیست که سرزنده نباشن 

2706