2733
2734
عنوان

بارداری در ۴۵ سال

| مشاهده متن کامل بحث + 2160 بازدید | 109 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی انقد بدم میاد از جمله آخریه  ینی چی تاج وتخت بی وارث بمونه نمیدونم چرا تو این دوره زمونه د ...

منم تعجب میکنم از این حرف، اگر کسی بگه دلم میخواد بچم دختر باشه هیچکس چیزی نمیگه، ولی به محض اینکه حرف از پسر داشتن میشه حمله ها هم شروع میشه  

دیشب تلوزیون یه برنامه مجری داشت می‌گفت دوستام میگن ما دخترمون رو بیشتر از پیرامون دوست داریم، من با فرق گذاشتن بین بچه ها مخالفم، اصلا قرار نیست وقتی هر دو جنس بچه رو داریم یکی رو بیش از دیگری دوست داشته باشیم و به این کار افتخار هم بکنیم 

انگار بعضی ها می‌خوان کوتاهی هایی که در طول تاریخ در حق دخترها شده رو از پسر کوچولوهای نسل جدید انتقامش رو بگیرن 

یعنی انگار بلد نیستیم حد تعادل رو نگه داریم، بالاخره باید به یه جنسیتی ظلم کنیم 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
2731
با باردار شدن مشکل ندارم اما دیگه تو این سن باید درک شعورشون به این رسیده باشه که جنسیت مهم نیست و ...

این چه طرز حرف زدنه عزیزم 

اینکه دوس داشته باشی پسر داشته باشی جرمه؟؟؟😐

من ۳۹ سالمه 

بچه دار نمیشم 

آی وی اف هم کردم 

همسرم ۴۳ سال 

هنوزم امیدواره ک پدر بشه 

فوق العاده با حوصله هست....

من همیشه بهش میگم دیگه برای ما دیره... رحمت خدا تو این سن دیگه ب درد من نمیخوره...

کامنتها رو ‌ ک خوندم بیشتر مطمئن شدم از حرفم   

واسه اینکه این دوست داشتن ها باعث میشه یه جنسیت مظلوم واقع بشه

عزیزم ربطی نداره اطرافم بعضیارم میشناسم که واس داشتن دختر نذرو نیاز میکنن حالا بعضیام هستن که به بچه پسر علاقه دارن

من ۳۹ سالمه  بچه دار نمیشم  آی وی اف هم کردم  همسرم ۴۳ سال  هنوزم امیدواره ک ...

بیخیال کامنت ها .منم خوشم نیومد. الان دیگ سن ازدواج رفته بالا دیر تر بچه دار میشن. مگه ب حرف بقیه اس. ان شاءالله خیلی زود مامان میشی

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
من ۳۹ سالمه  بچه دار نمیشم  آی وی اف هم کردم  همسرم ۴۳ سال  هنوزم امیدواره ک ...

عزیزم من ۳۹ سالمه الان باردارم،دیگه مثل قبل که تو دوازده سالگی شوهر نمیکنن بیشتر بالای سی ازدواج میکنن.

خیلی مهم است زندگی ات را با افرادی بگذرانی که نه تنها خوبی تو را می بینند بلکه تو را به آدم بهتری تبدیل می کنند.

نه عزیزدلم چرا ناراحت بشی 

حق داری بچه دار شی 

هیچوقت این حقو بخاطر حرف دیگران از خودت و همسرت دریغ نکن

2706