2737
2734
عنوان

قهوه خورا؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 28842 بازدید | 41 پست
من عاشق قهوه و کافئین هستم از بچگی . الان که تو بارداری یک ماهه نخوردم دارم دیوونه میشم

من عاشق،قهوه بودم تو بارداری نخوردم اما بعد زایمان قهوه بدون کافیین خریدم خیلی خوب بود مارک ایلی و یه مارک ایتالیایی بود الان یادم نیست اسمش رو

درصد کافیین کمتری داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه استارتر گفتم که ملایم دوست داره شما با آب درست کن

مرسی عزیزم آره من شیرقهوه یبار خوردم خیلی دوس داشتم😍

آدمهایی هستند که خیلی وجود دارند.نمی گویم خوبند یا بد،چگالیِ وجودشان بالاست.اصلا یک امضا هستند برای خودشان! افکار،حرف زدن،رفتار و هرجزئی از وجودشان امضادار است.اینها به شدت خودشان هستند.یعنی تا خودشان نباشند اینطور خاص و امضادار نمی شوند که! در یک کلمه،شارپ هستند و یادت نمیرود هستن هایشان را،بس که حضورشان پررنگ است و غالبا هم خواستنی.رد پا حک میکنند اینها روی دل و جانت،بس که بَلدند باشند...این آدمهارا هروقت به تورت خورد،باید قدر بدانی...دنیا پراز آن دیگریهای بی امضائی است ،که شیب منحنی حضورشان،همیشه ثابت است!

قهوه مدل های مختلف هست، اینکه با شیر یا شکر بخورید سلیقه شخصی هست. نحوه یی تهیه هم مدلهای مختلف داره، من فکر میکنم تو ایران قهوخ ترک راحت ترین و مناسب ترین باشه . قهوهای دم کردنی هست و دستگاههای کپسولی هم هست که گرونتر هست. اونی که روش کف میکنه، کاپوچینو و یا لته هست ، که هزار مدل قرتی گیری دیگه مثل کارامل و این چیزا هم داره،

2728
تلخ نیست؟

نه ،خریدی خواستی درست کنی خیلی آب هم نریز با این که پودر توش زیاده تو فنجون درست کن هرچی غلیظ تر خوشمزه تر یه پودر شکلات هم بهش چسبیده که باید بریزی روش طعمش بی نظیر میشه

میگم قهوه امریکانوام خوردین؟اسمشو یجا شنیدم😅

آدمهایی هستند که خیلی وجود دارند.نمی گویم خوبند یا بد،چگالیِ وجودشان بالاست.اصلا یک امضا هستند برای خودشان! افکار،حرف زدن،رفتار و هرجزئی از وجودشان امضادار است.اینها به شدت خودشان هستند.یعنی تا خودشان نباشند اینطور خاص و امضادار نمی شوند که! در یک کلمه،شارپ هستند و یادت نمیرود هستن هایشان را،بس که حضورشان پررنگ است و غالبا هم خواستنی.رد پا حک میکنند اینها روی دل و جانت،بس که بَلدند باشند...این آدمهارا هروقت به تورت خورد،باید قدر بدانی...دنیا پراز آن دیگریهای بی امضائی است ،که شیب منحنی حضورشان،همیشه ثابت است!
2738

ببين نسكافه بخر از اين قوطيا با اب جوش قاطي كن يكم شير بريز توش و شكر

يا اينمه پودر قهوه فوري بگير هم شكر داره هم قهوه توشه نسكافش هست كاپوچينوش هات چاكلتش 

يا اينكه مثلا پودر قهوه بگير خودت درست كن

استارتر عزیز روش ها درست کردن قهوه فرق داره و البته دانه قهوه که از کدام منطقه  باشه دو نوع دان داریم یکی روبوستا که کافیین بیشتر داره و یکی عربیکا که عطر میده و ملایم هست 

درصد رست یا حرارت دادن به قهوه رو طعم تاثیر داره 

از کدوم کشور اومده باشه هم رو ی رایحه قهوه تاثیر داره 

قهوه اسپرسو در دستگاه اسپرسو زا یا گاها موکا پات درست می کنند دانه ها خیلی ریز و فشار و گرما اب باید خیلی زیاد ازش عبور کنه این قهوه خیلی غلیظ و تلخ تر از بقیه هست 

من دوست ندارم

قهوه فرانسه که با دستگاه قهوه فرانسه و فرنچ پرس ایرو پرس و.. درست میشه 

ملایم تر هست و آسون تر درست میشه دانه ها از،اسپرسو درشت تر هست 

قهوه ترک هم خیلی ریز و خاکه داره اما اگر خوب درست شه طعم ملایم و خوبی داره و کف کمی

از ترکیبات شیر و قهوه و سیروپ ها تنوع قهوه ها ایجاد میشه 

موکا لاته امریکانو و کاپوچینو و... 

انواع قهوه رو میشه با انواع دستگاه ها درست کرد با انواع روش ها اما خب رو طعم تاثیر داره اگه قهوه خور باشی از قهوه جوش رو گاز یا جازوه تا قهوه ساز های نسل سوم و کمکس

به شما اول فرانسه رو پیشنهاد میدم آسون درست میشه 

با یه دستگاه فرنچ پرس کوچک و خرید دان قهوه که به فروشنده بگو طعم ترشی و تلخی زیاد دوست نداری و رایحه رو می پسندی یعنی عربیکا بیشتر

خودم ترکیب دان پرو و نوعی روبوستا رو دوست دارم 

هر دفعه یکم بگیر تست کن تا ترکیب دلبخواه رو پیدا کنی

میگم قهوه امریکانوام خوردین؟اسمشو یجا شنیدم😅

هر کسی دوست نداره یه طعم تلخ قوی داری اما حس خوبی می ده

از این ساشه ای ها برند کلاسنو داره به اسم امریکانو بگیر یه دونه تست کن :-)

قهوه ترک و اینا چطوره؟الان من بخوام بخرم بنظرتون چی‌بخرم؟

من قهوه تركو فقد بيرون ميخورم تاحالا خودم درست نكردمممم

برا خودمونو فقط ايلي ميخريممم

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2706