2733
2739
عنوان

دخترم بدون من هیچ کاری انجام نمیده

216 بازدید | 16 پست

دخترم امسال باید بره کلاس اول. از همه لحاظ عالیه. ولی تنها بدیش اینه که بدون من هیچ کاری رو انجام نمیده.

یعنی اگه قراره نقاشی بکشه باید بشینم پیشش تا بکشه. اگر بلند شم از کنارش، دست از کار میکشه.

اگر کاردستی درست کنه تا از کنارش بلند شم متوقف می کنه کارو.

هیچ بازی تک نفره ای انجام نمیده. من خیلی باهاس بازی می کنم و وقت میگذرونم. کاردستی، سفالگری، نقاشی، آموزش زبان، نمایش، خاله بازی و ...

ولی دیگه الان ماه های اخر بارداری هستم و زیاد کشش و حوصله ندارم. دوست دارم گاهی خودش به تنهایی برای خودش سرگرم بشه اما امکان نداره.

مثلا همین الان گفته سفالگری کنیم. تمام لولزم رو براش اوردم. گِل رو ورز دادم که نرم بشه. یه مدل براس درست کردم که یاد بگیره از رو مدل درست کنع. تا پاشدم دستمو بشورم، زودتر از من سر شیر وایستاده تا دستهاشو بشوره و دست از کار بکشه.

گاهی احساس ناامیدی می کنم. همش میگم این همه ارزش و احترام و محبتی که بهش می کنم واقعا اهمیتی برای خودش و تربیتش نداره. انگار مادرایی که کمتر به بچه هاشون توجه می کنن و همش ضرب و زور و خشونت دارن بهتر نتیجه میگیرن. خیلی ناراحتم. خیلی خیلی

خیلی وابسته س بنظرم مدرسه بره کم کم درست میشه

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ای جانه دلم ❣️

خیلی بهتون وابسته شده

تا قبل از تولد بچه ؛ باید آروم آروم  رفتارتونو  طوری تغییر بدید ک  استقلالش بیشتر شه ...

و الا  ب تولد بچه کوچیک تر ، قطعا حساس خواهد شد ؛ چرا ک  وقت بیشتری برای نوزاد باید بذارید ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

مهداینانفرستادی؟؟برابچه هایی اینطوری حتماحتمابایدکلاس ومهدوچندساعت دوربودن ارخونه رودرنظربگیزی 

ولی خوب مدرسه بره درست میشه منتهاخودش اذیت میشه یکم 

وخدایی که بشدت کافیست

دختر منم ۲سالشه نمیتونم دستشوییم برم باید بیاد باهام😐😔خیلی ناراحتم😔

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
2738
مهد کودک نرفته؟پیش دبستانی چطور؟بچه ها لازم دارن با گروه همسالان وقت بگذرونن گاهی 

چرا یه سال مهد رفته.

دو سالم پیش ۱ و ۲.

ولی تو نزدیکیمون هیچ هم بازی دیگه ای نداره. مثلا دختر خاله یا پسر عمه و ... که هم سنش باشن و هم بازی نداره.

سلام آیا با دخترتون فعالیت خاصی انجام دادید تو خونه و یا کلاس خاصی تا حالا رفته؟

فعالیت که همه مدل با هم سرگرم میشیم. از خیاطی گرفته تا عروسک سازب و کاردستی و هر کاری که تو کلاس های خلاقیت برا بچه ها انجام میدن با هم انجام میدیم.

الانم در هفته دو روز کلاس قران میره.

من قبلا سرکار می رفتم. به واسطه ی همون مهد می رفت.

دو سال هم پیش ۱ و ۲ رو گذرونده

فعالیت که همه مدل با هم سرگرم میشیم. از خیاطی گرفته تا عروسک سازب و کاردستی و هر کاری که تو کلاس های ...

خوب شما هیچ کوتاهی نکردی چکار باید میکردی دیگه ؟انشالله کم کم مستقل تر میشه

حال متکلم از کلامش پیداست
خوب شما هیچ کوتاهی نکردی چکار باید میکردی دیگه ؟انشالله کم کم مستقل تر میشه

همون دیگه. من توقع داشتم با این همه انرژی ای که من گذاشتم مستقل باشه ولی نیس متاسفانه.

یعنی راضی میشه هر ظلم و سختی ای رو تحمل کنه ولی موقع انجام کار، من کنارش باشم.

مثلا شب ها خواب از چشماش میباره ولی اگه من استثنائا کار داشته باشم و نتونم برم تو اتاقش که بخوابونمش، بی خوابی و عذاب رو تحمل می کنه ولی تنهابی نمیره بخوابه.

چرا یه سال مهد رفته. دو سالم پیش ۱ و ۲. ولی تو نزدیکیمون هیچ هم بازی دیگه ای نداره. مثلا دختر خاله ...

ما یه سری از پکیج های پرورش خلاقیت داریم که برای بچه های 3 تا 12 ساله مناسب هست (سطح بندی دارن).

با انجام این فعالیتها:
دقت، توجه و تمرکز حواس کودک بهبود می یابد.
اعتماد به نفس کودک بهبود می یابد.
حافظه بینایی کودک تقویت می شود.
ادراک و استدلال منطقی کودک رشد می کند.
تخیل و خلاقیت کودک رشد می کند.
قدرت تصمیم گیری در کودک افزایش می یابد.
مهارت رنگ آمیزی کودک تقویت می شود.

به نام خدای مهربان*الهم صل علی محمد و آل محمد*  

خلاقیت کودک در بکارگیری و ترکیب رنگ ها افزایش می یابد.

اطلاعات عمومی کودک با دقت در رنگ اشیاء و موجودات پیرامون، بهبود می یابد.

کودک با فن تقارن آشنا می شود.

کودک مفهوم شباهت و تفاوت را فرا می گیرد.

حس الگوپذیری بجا، در کودک تقویت می شود.

توجه به جزئیات در کودک بهبود می یابد...

به نام خدای مهربان*الهم صل علی محمد و آل محمد*  
2706