2737
2734

دنگ بزن بيمارستان تريتا كلينيك شير دارند

از نت سرچ كن شماره اش رو

خيلى خوبه كلينيك شيردهيشون

خدايا هركى هر چى واسه من و زندگيم آرزو ميكنه اول قسمت خودش كن.❤️🙏🏻 الهى هر كس به وسعت نيت قلبيش از زندگى سهم داشته باشه.💐💐
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
زنگ بزنم مشاوره بگیرم. بیمارستان میلاد داره ولی همش میگن نیم ساعت دیگ زنگ بزن

یعنی چه مشاوره ای؟ نمیفهمم😐😁😂

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
خانه های بهداشت هر محله که ماماها حضور دارن مشاوره میدن. بچه رو واسه واکسن کجا میبری؟ معمولا همونجا ...

آره ولی سه شنبه میرم خانه بهداشت واسه وزن کردنش. الان سوال فوری دارم

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  
2740
سرچ کردم شمارش تو نت نیست

عزيزم سرچ كن بيمارستان تريتا بعد از اپراتور بخواه وصلت كنه به كلينيك شير

مسئول كلينيكش خيلى خوبه اگر برات واجبه سرچ كن تا ٢ هستند

خدايا هركى هر چى واسه من و زندگيم آرزو ميكنه اول قسمت خودش كن.❤️🙏🏻 الهى هر كس به وسعت نيت قلبيش از زندگى سهم داشته باشه.💐💐
عزيزم سرچ كن بيمارستان تريتا بعد از اپراتور بخواه وصلت كنه به كلينيك شير مسئول كلينيكش خيلى خوبه اگ ...

زنگ زدم الان بعد کلینیکهارو گرفتم ولی کسی جواب نداد

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  
زنگ زدم الان بعد کلینیکهارو گرفتم ولی کسی جواب نداد

عزيزم بذار اپراتور وصلت كنه، من داخليش رو يادم رفته 

خانم آقايانى مسئول كلينيكشون هست خدا خيرش بده خيلييييى خوب كمك ميكنه

باسلام 

مادرانعزیزیکهدررابطهباشیردهیوتغذیهفرزندشونمشکلدارنوبرایایجادشیردرمواردفرزندخواندگیورحماجارهایمیتوننپیج@moshavere_shirdehi  خانمدکترمظلوموزیبامحمدخانلوروفالوکنینوازمشاورهتلفنیوحضوریایشانبهرهببرید🌺🌺🌸🌸

در صورت نیاز به مشاوره شیردهی با شماره 09129057562- 88891169-70 تماس بگیرید.

عزیرم این شماره خانوم دکتر است

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2706