2733
2739

مشاور شیردهی چی هست؟

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

دنگ بزن بيمارستان تريتا كلينيك شير دارند

از نت سرچ كن شماره اش رو

خيلى خوبه كلينيك شيردهيشون

خدايا هركى هر چى واسه من و زندگيم آرزو ميكنه اول قسمت خودش كن.❤️🙏🏻 الهى هر كس به وسعت نيت قلبيش از زندگى سهم داشته باشه.💐💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زنگ بزنم مشاوره بگیرم. بیمارستان میلاد داره ولی همش میگن نیم ساعت دیگ زنگ بزن

یعنی چه مشاوره ای؟ نمیفهمم😐😁😂

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
خانه های بهداشت هر محله که ماماها حضور دارن مشاوره میدن. بچه رو واسه واکسن کجا میبری؟ معمولا همونجا ...

آره ولی سه شنبه میرم خانه بهداشت واسه وزن کردنش. الان سوال فوری دارم

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  
2740
سرچ کردم شمارش تو نت نیست

عزيزم سرچ كن بيمارستان تريتا بعد از اپراتور بخواه وصلت كنه به كلينيك شير

مسئول كلينيكش خيلى خوبه اگر برات واجبه سرچ كن تا ٢ هستند

خدايا هركى هر چى واسه من و زندگيم آرزو ميكنه اول قسمت خودش كن.❤️🙏🏻 الهى هر كس به وسعت نيت قلبيش از زندگى سهم داشته باشه.💐💐
عزيزم سرچ كن بيمارستان تريتا بعد از اپراتور بخواه وصلت كنه به كلينيك شير مسئول كلينيكش خيلى خوبه اگ ...

زنگ زدم الان بعد کلینیکهارو گرفتم ولی کسی جواب نداد

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  
زنگ زدم الان بعد کلینیکهارو گرفتم ولی کسی جواب نداد

عزيزم بذار اپراتور وصلت كنه، من داخليش رو يادم رفته 

خانم آقايانى مسئول كلينيكشون هست خدا خيرش بده خيلييييى خوب كمك ميكنه

باسلام 

مادرانعزیزیکهدررابطهباشیردهیوتغذیهفرزندشونمشکلدارنوبرایایجادشیردرمواردفرزندخواندگیورحماجارهایمیتوننپیج@moshavere_shirdehi  خانمدکترمظلوموزیبامحمدخانلوروفالوکنینوازمشاورهتلفنیوحضوریایشانبهرهببرید🌺🌺🌸🌸

در صورت نیاز به مشاوره شیردهی با شماره 09129057562- 88891169-70 تماس بگیرید.

عزیرم این شماره خانوم دکتر است

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2706