2737
2734
عنوان

قطره آهن بهداشت به بچه شما هم نمیده ؟ یا فقط به ما نمیدن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خارجیا آهنش کمه. چون تو نون و سایر غذاهاشون آهن میریزن دیگه قطره هاشون غنی نیس. برای همین دندونو کمت ...

من دخترم کم خونی داره ولی با نظر دکترش فروگلوبین میدادم

فر فری موی غزل ساز منی😍😍😍
2742
من دخترم کم خونی داره ولی با نظر دکترش فروگلوبین میدادم

هرروز میدادی؟

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2740
منم اهوازم ولی به منم نمیدن.

بالا شهرش هستین؟ واقعا نمیدونم چرا تبعیض هس و ب بعضیا نمیدن. ما هم خیلیییی بالا نیستیم. متوسطه اینجا اما نمیدونم چرا واقعا  

خدا کنار ماست🌸
ینی هیییشکی بچه زیر دو سال نداره تو این سایت که جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟

والله من کلا بدن هم نمیگیرم....چون دندون رو سیاه میکنه....معده بچه رو هم داغون....از بیرون میگیرم....

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
بالا شهرش هستین؟ واقعا نمیدونم چرا تبعیض هس و ب بعضیا نمیدن. ما هم خیلیییی بالا نیستیم. متوسطه اینجا ...

جز مناطق خوب که هستیم.ولی آجیم

جز مناطق  بالا شهرشون ساکنه بشون میدن‌اونم چندتا چندتا

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
والله من کلا بدن هم نمیگیرم....چون دندون رو سیاه میکنه....معده بچه رو هم داغون....از بیرون میگیرم... ...

همین سیا کردنش برای اینه که غنی از آهنه و آهنش بالاس. برای دخترا  مهمه که آهن بدنشونو بالا ببریم برای بزرگسالیشون خوبه

خدا کنار ماست🌸
جز مناطق خوب که هستیم.ولی آجیم جز مناطق  بالا شهرشون ساکنه بشون میدن‌اونم چندتا چندتا

عجب. منم اینجا دو ماه تعطیل بود بازسازیش می کردن و بعد از اون بود که ندادن. همیشه فک می کنم پول آهنا و ویتامینارو دادن ساختمون بازسازی کردن

خدا کنار ماست🌸
خارجیا آهنش کمه. چون تو نون و سایر غذاهاشون آهن میریزن دیگه قطره هاشون غنی نیس. برای همین دندونو کمت ...

عزیزم این حرفا رو باور نکن گلم....من خارجی میدم به هیچ عنوان هم سیاه نمیکنه....در ضمن دز داروهای خارجی فرق میکنه....باید دز مناسب بدی خوب.....مثلا قطره سیدرال باید ۲ سی سی بدی....نه بر طبق قطره های ایرانی ۱۵ قطره....۲ سی سی سیدرال آهنش با ۱۵ قطره ایرانی دقیقا برابره....اصلا هم کم نیست....به علت اینم که تو روده جذب میشه....جذبشم از ایرانی بالاتره

همین سیا کردنش برای اینه که غنی از آهنه و آهنش بالاس. برای دخترا  مهمه که آهن بدنشونو بالا ببری ...

اصلا ربطی نداره....سیاه کردنشون بخاطر بی کیفیت بودنشونه....

2706