2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ازمايش دادن ؟؟؟

ن ایشون علم غیب داره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

دلم واسه زنداداشت سوخت واقعا حق داره دلش بشکنه و از دلش در بیارید .‌ اخه مادرش بد دهنه و حرفو میندازه اونکه خودش چیزی نگفته که واقعیت رو کوبیدید توی صورتش بخدا این حرفا خیلی بد تاوان دارن هممون میدونیم 

خودش احترامشو از دست داده  جلو زبونشونو بگیرن  همش نمیشه ک ادم هیچی نگه

خوب شما چی گفتین که وسط تصادف مادرزن برادرت گفته از بس پسرت زده تو کمر دخترم باردار نمیشه 

اصلا تصادف چه ربطی به بارداری داره که وسط مامور و تصادف حرف بارداری شده؟

ولی مادرت خیلی حرف بدی زده نازا چیه طفلک دوساله فقط اون همینجوریشم روحیش حساسه بخاطر بچه دار نشدن مامانت بااین حرفش قلبشو مچاله کرده قشنگ.من می‌دونم چی می‌کشه زنداداشت

با این همه مشکل بچه میخان چکار .اول مشکلشونو حل کنن بعد

اصلا چرا باید مادرش با شما دعواکنه 

همین یعنی مشکلی توکاره .

دخالت نکنین دخالت نکنن زوج هم یه کم تودارباشن تا انقد بی حرمتی نشه

به هر حال مامانت مادرشوهره و اینجا نی نی سایت اگه مادر عروستون یک یک شما رو سیخ می کشیدن هم مادر شم ...

کی گفته قانون اینجا اینطوریه

به شما هم تو دعوا بگن نازا میگید مرسی عزیزم لطف میکنی؟

یکم منطقی حرف بزن 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2706