2737
2734
عنوان

آش رشته

521 بازدید | 50 پست

خانما طرز تهیه یه آش رشته خوشمزرو بهم میگید ممنون 

جانانِ من پسرکم با تو دانستم معنای مادر بودن را هر نفست برای من نبض زندگی است خانه ام از تو روشن است و دلم از نگاه تو پر امید💙🧿   تیکر تولد پسرم 💙

من نخود لوبیا رو میذارم میپزه عدسم جدا میپزم بعد اب میذادم و حبوبات پخته رو میریزم توش و سبزی اش میریزم و بعد یکم که سبزیا نیم پز شد رشته میریزم.

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای اینکه لعاب بندازه و غلیظ بشه اخرش بهش ارد بزن.

اولش چی بزنه?😁

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
2728
من نخود لوبیا رو میذارم میپزه عدسم جدا میپزم بعد اب میذادم و حبوبات پخته رو میریزم توش و سبزی اش میر ...

بعد پیاز داغ درست میکنم و نعنا و فلفل میزنم بهش و اضافس میکنم.

مهم کشک و سبزیای آشه
من بلد نیستم درست کنم، اما مامانم درست میکنه، سبزی تازه میخره و نمیزاره سبزیاش توی آش خیلی بپزن مثل خورش سبزی، میزاره ب کم دندون گیر باشن
رشته هم کم میریزیم بش چون کشک سفتش میکنه

when the world is against you, the best place to hide is the madman
من نخود لوبیا رو میذارم میپزه عدسم جدا میپزم بعد اب میذادم و حبوبات پخته رو میریزم توش و سبزی اش میر ...

میخوام تو زودپز بپزم حبوباتو ابشو خالی کنم یا با همون ابش همه چی بریزم اول پیاز داغ کنم بعد حبوباتو بریزم؟

جانانِ من پسرکم با تو دانستم معنای مادر بودن را هر نفست برای من نبض زندگی است خانه ام از تو روشن است و دلم از نگاه تو پر امید💙🧿   تیکر تولد پسرم 💙
2738
برای اینکه لعاب بندازه و غلیظ بشه اخرش بهش ارد بزن.

ممنون عزیزم

مهم کشک و سبزیای آشه من بلد نیستم درست کنم، اما مامانم درست میکنه، سبزی تازه میخره و نمیزاره سبزیاش ...

ممنون گلم 

گشنم شد😓ایشا...یکی فردا اش نذری بیاره در خونم

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
میخوام تو زودپز بپزم حبوباتو ابشو خالی کنم یا با همون ابش همه چی بریزم اول پیاز داغ کنم بعد حبوباتو ...

هم میتونی ابشو بگیری هم میتونی با اب حبوبات بذاری.اختیاریه.اول حبوبات نزدیک اخراش پیاز داغ بریز که پیازاش تو پخت له نشه پیدا نباشه

گشنم شد😓ایشا...یکی فردا اش نذری بیاره در خونم

منم دیدم هیشکی نمیاره خودم دست به کار شدم

هم میتونی ابشو بگیری هم میتونی با اب حبوبات بذاری.اختیاریه.اول حبوبات نزدیک اخراش پیاز داغ بریز که پ ...

ممنون خانم گل

2706