2737
2739
عنوان

بچه هاعذاب وجدان دارم

103 بازدید | 9 پست

شوهرم خیلی محبت میکنه واقعا دوسم داره هر چیزی ک بخام نه نمیاره ولی من غر میرنم عثبی شدم دست خودم نیس یه اتفاقی افتاد تو زندگیم شوک داد بهم انروز برد دندون پزشکی موقه برگشتن گف دلم خنده میخاد منم خیلی خوبم باهاش رفیقشم باهم کنار هم مثل دوتا دوستیم ولی عصبی ام من یوقتا چن روزم هس بدتر شدم راهنمایی کنید وقتایی ک عصبی میشم چیکار کنم فکرم اروم بشه گیر ندم ب همسرم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
یوهویی مثلا از کار خونه خسه میشم انگار میخام گیر بدم ب شوهرم بحث کنم اروم شم یا بجه ها اذیتم میکنن&n ...

دليل عصبانيتت مشخص شد . خستگي جسم . اينقدر از خودت كار ميكشي . از اعصابت مايه ميزاري كه يه دفعه كم مياري و اعصابت ميريزه به هم . پس به فكر امكانات رفاهي مثل ماشين ظرفشويي . ماكروويو . يا هر چيزي كه باعث ميشه كمتر كار كني و خسته نشي باش . 

دليل عصبانيتت مشخص شد . خستگي جسم . اينقدر از خودت كار ميكشي . از اعصابت مايه ميزاري كه يه دفعه كم م ...

اره بخدا باور کن ۷ صبح بیدار میشم سرپام تا ۱ بعد یکم میخام استراحت کنم دخترا خیلی سر صدا میکنن باز پامیشم کار هست تاا ۹ ک دخترا بخابن کم اوردم .همه جی اسفاده میکنم ولی ریخت و پاشاشون باید جنع بشه الهی تنشون سالم باشه اخترام ولی واقعا نتوان نمونده برام شوهرم کمک میکنه تو نگهداری میبره دو سه ساعتی نگهشون میداره ولی خب مغازه داریم انقد خوراکی میخورن مریض میشن الرژی شدیدم دارن اونم ی مدته نمیزارم