2737
2739
عنوان

کمکم کنید عفونت ریه کودک شش ماهه

3212 بازدید | 7 پست

سلام

پسرم شش ماهه هست 

هشت روز پیش مشکل تنفسی براش پیش اومد و به سختی نفس میکشید بردم بیمارستان تشخیص خروسک دادن داذویی ندادن فقط ماسک اکسیژن گزاشتن و دگزا خوراکی بهش دادن 

دو روز بعدش تب چهل درجه پیدا کرد دومرتبه بردیم بیمارستان و عکس از قفسه سینه انداختن دیدن ریه هاش چرک کرده و بهش انتی بیوتیک خوراکی دادن 

الان یک هفته میگذره حال عمومیش نسبتا بهتره اما هر روز تب میکنه 

به خاطر تب دو مرتبه دیگه رفتیم بیمارستان اما هیچ کاری برامون نکردن 

فقط گفتن اگر ویروس باشه انتی بیوتیک جواب نمیده و خودش خوب میشه 

اگر باکتری باشه راه درمانمون درست داره پیش میره 

نظر یه دکتر این بود که انتی بیوتیک قطع بشه ببینیم روند بیماری چه طور پیش میره 

من ایران نیستم اوضاع پزشکی اینجا خیلی خرابه دستم به دکتر نمیرسه یه مشت بیسواد بچه رو کردن موش آزمایشگاهی

توروخدا اگر تجربه ای راجع به پنومونی دارین بهم راهنمایی بدین  

ببین عفونتهای شیرخوار اکثراً ویروسیه که به انتی بیوتیک هم جواب نمیده باید دوره اش طی بشه ، خروسک ویروسیه . چیزهایی هم که توصیف کردی به عفونت ویروسی میخوره. باید مواظبش باشی ویتامین بده با تاینولول تبش را پایین نگه دار. 

Arise, awake and stop not untill the goal is reached     برخیز و‌بلند شو و تا زمانی که به هدفت نرسیده ای به تلاشت ادامه بده. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عفونتهای شیرخوار اکثراً ویروسیه که به انتی بیوتیک هم جواب نمیده باید دوره اش طی بشه ، خروس ...

الان یه هفتس تب داره مرز تب به ۳۸ میرسه و با تاینول پایین میارمش 

2731

نگفتن آر اس وی هست ؟ ومن فکر کنم از اول هم ویروس ار اس وی بوده منتها چون تب نداشته گفتن کروپ یا همان خروسک 

Arise, awake and stop not untill the goal is reached     برخیز و‌بلند شو و تا زمانی که به هدفت نرسیده ای به تلاشت ادامه بده. 
نگفتن آر اس وی هست ؟ ومن فکر کنم از اول هم ویروس ار اس وی بوده منتها چون تب نداشته گفتن کروپ یا همان ...

نینا جان شما اطلاعات خوبی دارین 

پزشک هستین؟ 

نه نگفتن چیزی

انتی بیوتکش برای هفت روز دادن که فردا تموم میشه 

شبا تبش بیشتر میشه 

حدس خودمون با توجه بر سرچی که کردیم پنومونی پیاده روی هست

بله . برای بقیه هستم متاسفانه برای خودم نه . پیادهروی منظور همان walking pneumonia است ؟! 😏اون انقدر مریض را بدحال نمیکنه اسمش روش هست walking یعنی مریض میتونه سرپا باشه راه بره ! این مریض بدحاله. حالا انتی بیوتیک دادن دیگه . بهر حال امیدواریم جواب بده. اگه هم ویروسی بوده باشه تا پایان دوره انتی بیوتیک دوره اون هم تمام شده ! 

بله . برای بقیه هستم متاسفانه برای خودم نه . پیادهروی منظور همان walking pneumonia است ؟! 😏اون ...

پسر منم دو روز اول خیلی بی حال بود الان خوبه بازی میکنه در عین حال تب هم داره و خس خس و سرفه هم میکنه 

انشالله دوره ویروسشه زودتر تموم بشه و تبدیل به مشکل جدی تری نشه 

2740