2733
2734
عنوان

اگ صورتو تیغ بزنی بد میشه؟🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 81 پست
چرا باید بین دفعات فاصله بندازی وگرنه خدایی نکرده پوستت افتاده میشه من دو هفته پیش رفتم ارایشگاه گف ...

وای اره  من یه بار شمع خداستم بندازم اینقدررر داغ بود ک حد نداشت میگفتم چرا ایجوریه میگف باید همیجوری باشه تازه اینقدم کلفت میریخت لایشو که کل سلولای شاخی و پوششی و پیوندیمو باهم از ریشه کند😨😨

🤪🤪پشت کنکوری🤪😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر خوب من ی بار اومدم بزنم ترسیدم حساسیت داشته باشه صورتم  راضی هستی؟ پوستت نرم و شفاف میشه ...

عالیه ماهی یه بار هم میزنم پوستم اینقد. نرم میشه 

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓
2728
موبر زود در نمیاد؟ بعدم اینکه کامل از بین میبره یا فقط سرشو میکنه؟

برا من یه ماه میکسه پر شه صورتم،فقط سرشو میکنه

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓

تیز تیز درمیاد و زمخت میشه 

یه استادی داشتم از مکه اومده بود بهمون سوغاتی داد خواستم ببوسمش صورتشو انگار با تیغ زده بود موها یکدست سیخ حس میشد، حالم بد شد بعد 6_5 سال یادم مونده 🙈

اپی لیدی بخر راحت اصلاح کن بعد هم عرق رازیانه بزن کم میشه موها

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2740
منم چند ماهه میزنم چیزی نشده فقط سریع تر میاد در عوض جوش کمتر میزنم.ولی پشت لبتو زیر ابرو بند بنداز

زیر ابروتونو اصلا بند نندازین !! چه کاریه ! بعدا دچار افتادگی پلک میشین 

وای اره  من یه بار شمع خداستم بندازم اینقدررر داغ بود ک حد نداشت میگفتم چرا ایجوریه میگف باید ه ...

بعضیاشون یاد ندارن ادمو دق میدن 

حرصم درمیاد دارن پوستمونو میسوزونن میگن باید همونجوری باشه

من تا به حال به خاطر موهای صورتم چندین ارایشگاه عوض کردم یکی بد وکس میندازه یکی بند رو خیلی محکم میندازه زخمی میکنه یکی صورتمو تمیز نمیکنه

گیر کردم با صورتم 

رفتم ازین موم های اماده که با دست گرم میکنی میذاری خریدم اینقدر صورتمو تمیز کرد حال کردم قیمتشم ۸ تومنه عالی بود برا هر بار صورت کامل ۳ تا باید استفاده کنی که ۳ تا برگش دو رو هست من با سشوار گرم میکنم خیلی خوب برمیداره