2737
2739
عنوان

اگ صورتو تیغ بزنی بد میشه؟🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 81 پست
آهااا..نمیدونسم تیزبر برا صورتم استفاده میشه😊 مرسی💓

اصلا تیزبر نزنینا من یه بار چند سال پیش کنار گوش هست ک مثل ریشه زدم چنان پرمو شده تا الان تا مایین مو در میاد .من اصلا مو نداشتم اون قسمتا

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا بند خیلی خوبه باعت میشه خون تو صورتت جریان بیوفته.ب شرطی که نخش ضدعفونی بشه.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728
چشمم😊😁

❤❤❤😁

بچه ها بخوام ابروهامو نچرال بردارم ارایشگاهی میشناسین تهران که به درد بخوره

ابروهامو پارسال هاشور کردم به دلایلی که بازم برمیگرده به ارایشگرا که کلا دلم پره ازشون حالا رد هاشور ابروم کامل دراومده دوس دارم نچرال بردارن