2733
2739
عنوان

اگ صورتو تیغ بزنی بد میشه؟🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 81 پست

به مرور زمان اره مثلا ده سال بعد پانزده سال بعد ریش میشه زخیم موهای زیر پوست میمونه و به مرور  پوست کدر میشه ولی ماهی یه بار اشکال نداره من که بعد پانزده سال تازه مو صورتم اونم سیبیل یکم زیر چونم زخیم شده اونم یه دلیلش تیغه یکی چاق شدن هورمون مردونم زیاد شده ولی سعی داری چونه زیرشو تیغ نزن مو مردونه میشه مرور زمان  ولی هنوزم تیغ میزنم من 

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی
موهاتون زخیم نمیشه ؟من یبار پشت لبمو زدم موهاش زخیم شد ،دیگع نمیزنم تژ موبر استفاده میکنم

تیغ نمی تونه نوع مو رو تغییر بده یا ضخیمش کنه. ولی چون از وسط مو رو قطع می کنه، مو ضخیم تر به نظر می رسه. وسط مو ضخیم تر از نوکشه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صورتتو با موبر میزنی؟؟

اره پودر موبر میزنم به صورتم ،بند انداختنی جوش میزنم

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓
صورت کش نمیاره با وکس؟

چرا باید بین دفعات فاصله بندازی وگرنه خدایی نکرده پوستت افتاده میشه

من دو هفته پیش رفتم ارایشگاه گفتم وکس گفت دستگاه موم داره اماده است برات موم میندازم 

منم از اینکه با پد بردارن از رو صورت بدم میاد تا به حالم انجام نداده بودم 

وحشی ی جوری برمیداشت که کنار چشمو زخم کرد😭😢

دورشو خط کشیدم که دوباره برم پیشش😠😳

منم بعضی وقتا با ژیلت میزنم ولی جوش میزنم..با ژیلت نو میزنم ولی بازم جوش میزنم.نمیدونم چرا

بند و شمعمم میندازم جوش میزنم

دیگه راه دیگه ای نمونده😬😁

موهای صورتمم مششششکی و زیاده لحنتی

به مرور زمان اره مثلا ده سال بعد پانزده سال بعد ریش میشه زخیم موهای زیر پوست میمونه و به مرور   ...

اها مرسی! اوهوم اونجا رو نزنم ریسکش کمتره

🤪🤪پشت کنکوری🤪😁
2740
اره من یه باز شمع انداختم خیلی بد شد مر از جوش! بندم درد میکنه و جوش درمیاری

منم با همه چی جوش میزنم با وکسم تاول میزد صورتم همون ژیلت بهترمه فعلا

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
منم بعضی وقتا با ژیلت میزنم ولی جوش میزنم..با ژیلت نو میزنم ولی بازم جوش میزنم.نمیدونم چرا بند و شم ...

وووییی تو ک دیگ به هیچی نمیسازه پوستت

🤪🤪پشت کنکوری🤪😁
منم اصلا طاقت درد بند ندارم دوسه بار موبر زدم😆

موبر خیلی خوبخ پوست رو هم نرم میکنه

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓