2703
2553
عنوان

سینه چاکانِ ته دیگ

334 بازدید | 35 پست

شمام اینجوری هستین که 

همون اول 

یه ته دیگه بزرگ بر میدارین ، یه پیاله قورمه سبزی روش چپه میکنین

میزارین آخررررررررررررررررررر غذاتون خوب که مزه گرفت ، دو لپی می خوریدشششششش و کیف دنیا رو می کنین ؟؟!!!!

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من اینجوری نیستم  بدم میاد😷

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2714

من این بلارو سره ته دیگ ماکارونی میارم😋😋😋😋

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍

یا شمام اینجوری هستین 

که تا خونه خالی شد یه ظرف بردارید

پر از خیار بکنید

برید بشینید یه جااااای راحت

بعد هی خیار پوست کنید هی نمک بپاچیددددددددددددد و هی قرچ قرچ خیاره ک بخوریدددددددددددددددددددددددد

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

نگووووو رژیمممم😭

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

منم مثله شما نخورده ام😋😋😋

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2706