2752
2734
عنوان

فرداشب جشن نامزدی اونیه ک عشق روبهم یاد داد

| مشاهده متن کامل بحث + 2061 بازدید | 132 پست
خاطرات از ذهن پاک نمیشه بخدا

میدونم..من هر شب عذای عشقمو میگیرم..منم نامزد کردم جفتمون حال بدی داشتیم..دارم میمیرم از دلتنگی..هی میخام بهش فکر نکنم نمیشه..همه چیز منو یاد اون میندازه باهمه چی خاطره داشتیم..خاطره ها ادمو میکشن

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونم..من هر شب عذای عشقمو میگیرم..منم نامزد کردم جفتمون حال بدی داشتیم..دارم میمیرم از دلتنگی..هی ...

بده خاطرات خیلی بده بخدا

خداجون بابت همه خوبی هایی ک درحقم کردی ممنونم ازت😙😙
2731
میدونم..من هر شب عذای عشقمو میگیرم..منم نامزد کردم جفتمون حال بدی داشتیم..دارم میمیرم از دلتنگی..هی ...

حالا واسه تو که هر دوتون اذیت شدید حدقل 

واسه من فقط من اذیت شدم میدیدم که اون خوشحالو راحته

اره کاش میشد میرفتی...

ازشانس بدمن نمیشه فرداشب اون تولباس دامادیه معلوم نیس چ شکلی میشه چهارسال کم نیس باهاش خاطره بسازی و....

بده خاطرات خیلی بده بخدا

اره..درکت میکنم..ای خدا..فقط ارزوی مرگ میکنم هر لحظه

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
چرا جدا شدین

خیانت کردبهم رف بادخترعمه ای ک ازش حسابی متنفربود حالاداره با اون ازدواج میکنه بعداین ک عروس شدم ک من خیانت کردم اینکارو کردم ک بری وخوشبختیت روببینم هه

عزیزم یعنی نتونستی با شوهرت عاشقانه بشی؟؟ خب شما که زودتر ازدواج کردی

عشق فقد ی بار تکرار میشه قلب فقد ی بارتوعمرش برای کسی یهویی تندتند میزنه دل فقد ی بار برای کسی هری میریزه من این حس رو فقد وفقد ی بارتجربه کردم ولی فهمیدم دوست داشتن بهترازعشقه من شوهرمو دوست دارم

2706