2752
2734
عنوان

فرداشب جشن نامزدی اونیه ک عشق روبهم یاد داد

| مشاهده متن کامل بحث + 2061 بازدید | 132 پست
تو فقد توکل کن ب خدا عزیزم خدا هیچ کاریو بی دلیل انجام نمیده صبورباش

توکل به خدا

ففط امیدم به خداست .

امیدوارم خیر و صلاحش برا زندگیم پیش بیاد که بعدها حسرت چیزی رو دلم نمونه

...........  
توکل به خدا ففط امیدم به خداست . امیدوارم خیر و صلاحش برا زندگیم پیش بیاد که بعدها حسرت چیزی رو دل ...

منتظراون روزباش عزیزم

خداجون بابت همه خوبی هایی ک درحقم کردی ممنونم ازت😙😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشق فقد ی بار تکرار میشه قلب فقد ی بارتوعمرش برای کسی یهویی تندتند میزنه دل فقد ی بار برای کسی هری م ...

حرفت که درست نیست درباره عشق

ولی اومدم بگم فقط درسته نه فقد😑😁😁😁

2731
خانواده هاتون راضی نیستن؟

راضی نبودن..حالا که من نامزد کردم با یکی دیگه فرقی نمیکنه..اون تنها عذاب میکشه منم کنار کسی که حسی بهش ندارم

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
خب اگه همو دوس داشتین چرا جداشدین

مجبورمون کردن..بابای اون راضی نمیشد..خانواده منم همین طور..بعدم منو مجبور کردن با یکی دیگه نامزد کنم

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
جواب پیامت رونداد؟؟    

نه عزیزم حتما سرش دیگ خیلی شلوغ شده برام مهم نیس موقع عروس شدن من اونم بهم تبریک گف ارزوی خوشبختی کردمنم همون کاروکردم

خداجون بابت همه خوبی هایی ک درحقم کردی ممنونم ازت😙😙