2733
2734

خواهرم دوسال ونیمه که با بچش از شوهرش جدا زندگی میکنه.شوهرش مهریه ونفقه نمیده.خواهرم کارش شده گریه.خیلی غمگینه.حالا داره برای ازمون استخدامی میخونه واسش دعاکنید قبول بشه یه درآمدی داشته باشه.دستش پیش کسی دراز نباشه

دل مسوزان که ز هردل به خدا راهی است....آنکه را هیچ به کف نیست به دل آهی هست
خدا ایشالا اون قدری به زندگی خواهرت خیر و برکت بده که یک دقیقه هم نگرانی نداشته باشه.    

خواهش میکنم براش دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا ایشالا اون قدری به زندگی خواهرت خیر و برکت بده که یک دقیقه هم نگرانی نداشته باشه.    

الهی آمین

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2731

خدایا تو ک میتونی چرا......

خداکنه همه مردا همه زنها پایبند ب زندگی زناشوییشون باشن

همه زوج ها ب سمت هم کشیده بشن و بهم عشق بورزن

ارزو میکنم شوهر خواهرت بیاد دنبال خواهرت و ببره خونه خودش و از هر نظر تامین کنه خواهرتو

دوباره خنده ب لب خواهرت ببنی

این ارزو رو برای هممممه دارم

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
خدایا تو ک میتونی چرا...... خداکنه همه مردا همه زنها پایبند ب زندگی زناشوییشون باشن همه زوج ها ب س ...

خیلی ممنون از دعاتون.

2740