2733
2734
عنوان

این رفتار نامزدم طبیعیه؟!!!! 😨😨😨

1307 بازدید | 94 پست

ما نامحرمیم مدت طولانیه نامزدیم و بله برون گرفتیم 

نامزدم تو این مدت حتی دستمو نگرفت در این حد که انگشتمونم به همه نخورده... شاید تصادفی خورده باشه 😅😅

و رفتار من جوریه که ازم اینو نمیخواد ولی بارها گفته دوست دارم بغلت کنم یا ببوسمت 🙈🙈🙈

نزدیک عقدمونم هست...نامزدم تو پیاماش میگه بیا بغلم یا لپتو بیار جلو میخوام بوست کنم یا بیا تو بغلم بخواب و در ادامه میگه آخیش چقد مثلاً موهات بوی خوبی میده😐😐😐

منم خیلییی خجالتیم الانم دارم مینویسم آب میشم از خجالت 🙈🙈🙈

چرا اینجوریه؟؟؟!!!!

من زیادی منطقیم یا اون زیادی رویاییه؟!!!!

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

طبيعيه نگران نباش😆

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
هر دو‌تون مذهبی هستید؟؟

تقریباً

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2740
طبيعيه نگران نباش😆

میترسم ازش منم خجالتی اوووووفف🙈🙈🙈

داره نشون میده رو بوی مو حساسه بعد عقد سعی کن همیشه موهات بوی خوب بده😅

😄😄😄

مو که فقط میگه بلندددد خودمم شونه میکنم برات 😅😅

2706