2733
2734
عنوان

خانمهای مشهدی میشه بیاید؟؟

128 بازدید | 13 پست

ما میخوایم با ماشین خودمون خانوادگی بیایم زیارت اونجا پلاک خودرو طرح زوج و فرد هست؟

اصلاطرح زوج و فرد چجوریه

دلم برای کودکی ام تنگ شده...نه استرسی بود...نه نگرانی بود...نه غصه ای....نه دلواپسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نزدیکای حرم بله طرح زوج و فرد هست. اما واسه زوار نمیدونم اجرا میشه یا نه

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

محدوده حرم از ۷صبح تا ۱۱ شب طرح زود و فرد هست

اخرین رقم پلاکتون مشخص میکنه زوج هستید یا فرد😐 روزای زوج ماشینای زوج و روزای فرد ماشینای فرد ازاد هستن

روزای تعطیل هم ازاده کلا

کجا ساکن هستید؟ تو محدوده هستید یا بیرونش؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
کی گفته ۱۲  ن عزیز تا ۸ شب

نگفتم ۱۲😆 گفتم ۱۱

همیشه تابستون میشه تا ۱۱ شب ، هر سال همین بوده

امسال هم خودم خبرش رو دیدم که گفتن تا ۱۱ شب شده

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊