2733
2739
عنوان

یه روانشناس یا مشاور خوب معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 102780 بازدید | 194 پست
سلام مرکز مامایی رویان مهر خدمات یوگا دربارداری و ورزش بارداری رو با بهترین خدمات عرضه می کند. من ...

من تعريف كلنيك «روانپزشكي-روانشناسي» دكتر «فرزانه كرمي» را زياد شنيده بودم. هم روانپزشك هستند و هم روانشناسي كار ميكنند.

من خودم از مراجعه کننده های دکتر «فرزانه كرمي» متخصص روانپزشكي (اعصاب و روان) هستم خیلی راضیم، یکی از دوستام اضطراب شدید و پانیک داشت که اون اول رفته بود پیش ایشون خیلی کمک کرده بود منو هم برای افسردگی معرفی کرد. خیلی حالم بهتر شده. من پیش روانپزشکای خیلی زیادی رفتم و هیچ نتیجه ای نگرفتم تا اینکه توسط یکی از دوستام رفتم پیش دکتر «فرزانه كرمي» واقعا تو کارشون تبحر دارن. چند سالی بود که مشکل اعصاب داشتم ولی الان حالم خیلی خوب شدم.

فعاليت شون در زمينه هاي: افسردگي، اضطراب، اسكيزوفرنيا، دوقطبي، اعتياد جنسي، خواب، خوردن، استرس، روان تني، اختلالات كودكان(پيش فعالي، رفتاري، تيك، يادگيري)، مشاوره تحصيلي، مشاوره ازدواج، مشاوره خانوادگي و... است.

يه حسني كه داره اين است كه؛ (( به صورت تلفني و آنلاين هم بيمار ويزيت ميكنند.))

مطبشون شلوغ است و از قبل بايد هماهنگي كنيد.

آدرس مطبش توی اصفهان، خيابان سجاد، خيابان سپهسالار، خيابان مسرور، نبش چهار راه حضرت قائم، طبقه اول

تلفن؛ ٣٦٣٠٣٣٩٦-٠٣١

همراه؛ ٠٩٩٤٠٦٨٢٨٩٦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر سحر کیانی نژاد عالی و با تجربه و از مشاوران برتر دانشگاه تهران هستند. درسته که هر کسی میتونه با یه مشاور ارتباط بگیر اما من به هر کی ایشون رو معرفی کردم راضی بوده. آدرس اینستاش  drkianinezhad.ir@  تو سایتشون رزومه و شماره تماسشون هست.

اگر دنبال روانشناس کودک و نوجوان هستید، خانم دکتر سما سادات، کارشون عالیه. خیلی با حوصله هستند، از نظر علمی هم در سطح بالایی هستن، استاد دانشگاه هستند و چند تا کتاب دارن.

مطب ایشون، تهران، خیابان ظفر هست

۲۲۶۴۳۴۹۲

۲۲۶۴۳۴۹۳

2738

سلام دوستان عزیزم. من مهسا ساداتی روانشناس کودک و نوجوان هستم. با توجه به شرایط فعلی و سوالاتی که والدین در زمینه فرزندپروری و اختلالات کودک دارند، تاپیکی تحت عنوان "دکتر مهسا ساداتی پاسخ به سوالات والدین"  در نی نی سایت ایجاد کردم که بتوانم در این سایت پاسخگوی بخشی از سوالات شما دوستان خوبم باشم. لطفا اگر سوالی در زمینه فرزندپروری و یا مشکلات کودک از جمله اضطراب و خشم و یا علائم اختلالاتی از جمله اوتیسم و بیش فعالی دارید در تاپیک نام برده مطرح کنید تا راهنمایی کنم. متشکرم

اینجا هر کسی داره تبلیغ خودشو میکنه 

ولی من هرجا که از دستم بر بیاد پیام میذارم تا مطلع کنم پیش چه شخصی واقعا نرید چون نه تنها نتیجه نمیگیرن بلکه اوضاعتون بدتر هم‌میشه 

زیبا ایرانی یکی از عجایب هستن هم از نظر سطح علمی بسیار پایین هم از نظر طرز صحبت 

من حاضر تک تک حرفایی که بهشون زدم رو با نظرات این خانم بیان کنم تا متوجه بشید که ایشون هیچ چیزی از علم روانشناسی خصوصا روانشناسی زوجین نمیدونن 

به طور کامل منکر  فکت های جهانی(به دلایلی اینجا بیان نمیکنم) و قانون نفقه برای زن بودن 

۷۰۰ هزارتومان پول بیخود دادیم بهش

نمیشه توقع داشت همه از یک سری اطلاعات روانشناسی مطلع باشن برای همینه زندگی ها داره از هم میپاشه خانم ها و آقایون چشم بسته بدون آگاهی و تحقیق حرف یک سری به ظاهر روانشناس رو قبول میکنن ...

به خودتون بیاید هر کسی رو بیخود بزرگ نکنید این خانم به شدت ضعف خودنمایی داشت و میخواست بفهمونه که داره تو دانشگاه پیام نور که اوضاع علمیش مشخصه تدریس میکنه

اگر زندگیتون مهمه پیش این خانم نرید 

از بس که دیدم اطرافم پیش روانشناس نا بلد و نا آگاه رفتن و زندگیشون تباه شده واقعا دلم میخواست یک‌بار هم که شده هشدار بدم بدون آگاهی حرف هر کسیو قبول نکنید که داغون میشید...

من تنها کاری که از دستم برمیاد انتشار دادن این مسئله است و انتخاب اخر قطعا با شپاست که مراجعه کنید یا خیر اگر شماهم از مراجعین این خانم بودید و واقعا راضی نبودید بیان کنید نذارید این خانم هر طور که دلش میخواد زندگی ها رو خراب کنه و مردم بهش همچنان مراجعه کنن

دکتر روانشناس بالینی و مشاور خانواده دکتر فاطمه ثمنی بهترین درمانگر و مشاور ایرانی 

خدا حفطشون کنه بسیار حرفه ای ، کار بلد و دلسوز هستند.

هر کی رو معرفی کردم راضی بوده و دعام کرده.

شماره رزرو نوبت

09127628113

2706