2703
2553
عنوان

یه روانشناس یا مشاور خوب معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 102347 بازدید | 193 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر شعبان  روی اعتماد بنفسه من معجزه کرد خیلی کاربلده ولی زیادی رو تایم حساسه دیر میرسی دیگه نمیبینتت من یکی دوبار تو ترافیک موندم دیر رسیدم منو ندیده خیلی لجم گرفت

ولی دکتر خیلی خوبیه همش دوره های بین المللی میگذرونه و همین باعث میشه با علم روز آشناس و تقریبا کاره هرکسی رو قبول کنه درمانش میکنه ( البته به نظر من!)

2720

سلام مامان فرشته جان دکتر شعبان واقعا خوبه تو رو خدا راستشو بگین،یاتینا کوچولو جان ،یا دختر اهواز هرکدوم که میتونید لطفا جواب بدین چون من واقعا دارم عذاب میکشم وبه یه دکتر خوب در زمینه افسردگی و وسواس،حاد تیاز دارم

سلام مامان فرشته و بقیه دوستانی که دکتر شعبان رو معرفی کردید واقعا کارش،خوبه من وضع بدی دارم وبرای ا ...

سلام عزیزم خیالت راحت دکتر شعبان نه سرش خلوته که نیاز به تبلیغه منو بقیه بچه ها داشته باشه نه اینکه کم خودش شهرت داره اگه من گفتم واقعا برای کمک به دوستان بوده

ضمنا اینو بدون اگه بری پیش دکتر و فک کنه کسی بهترازون میتونه بهت کمک کنه معرفی میکنه دقیقنم به خاطر اینکه خیلی سرش شلوغه 

بعدم اگر تحقیق کنی میبینی این دکتر دایم دعوتش میکنن به روان شناسای مختلف آموزش بده و خودش مدرسه

البته اینا اطلاعاته منه که خب میبینم بقیه بچه ها هم راضی بودن با اطمینان بیشتری بهت میگم

2714

وای مهشید جان منم  دربه در دارم دنبال یه روانشناس خوب میگردم مشکلم وسواس فکری واظطرابه واز طرفی در مورد مشکل شوهرمم میخام باهاش مشورت کنم خیلی روانشناس الکی تا حالا رفتم نتیجه نگرفتم دیگه نه وقتی دارم نه پولی بخام بزارم تو کیسه کسی که کارش خوب نباشه بنظرت برای مشکلات منم دکتر شعبان بهترین گزینه هست؟ خداخیرت بده راهنماییم کن 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

سلام خانمی من با همسرم مشکل داشتم و خودم هم بعد از زایمان کمی افسردگی و اظطراب گرفتم . خانم دکتر دربندسری رو بهم معرفی کردن دوستای گل نی نی سایت و رفتم پیشش . الان یکسالی میشه خیلی خوب شدم حتی قرص های روانپزشک هم دیگه نمیخورم . واقعا راضی بودم از خانم دکتر و توصیه میکنم حتما برای یک جلسه هم که شده بری پیششون . در ضمن نسبت به بقیه مشاوران بسیار منصف هستن .

تلفنشو میدم  امیدوارم مشکلت حل بشه .

44404741

در ضمن اگه رفتید سلام منم بهشون برسونید بگید هستی همیشه دعاگو شماست .

وای مهشید جان منم  دربه در دارم دنبال یه روانشناس خوب میگردم مشکلم وسواس فکری واظطرابه واز طرفی ...

خانم آرام سلام،میشه لطفا درخواست دوستیمو قبول کنید،در رابطه با دکتر شعبان ازتون سوال دارم، پیشش رفتید؟

خداوندا: این یکی دعا نیست ، یه خواهشه ، یه التماسه ؛ مهربانی را به قلب ما بازگردان.

سلام عزیزم.

چند تا مطلب. من خیلی روانشناس رفتم. اول اینو بدون که روانشناس و مشاور ی چیز شخصیه. یعنی ممکنه شما با ی روانشناس راحت باشی و نتیجه بگیری و یک نفر دیگه با همون روانشناس و مشاور نتیجه نگیره. اما به هر حال من از کار امیر شیرین زاده خیلی بیشتر نتیجه گرفتم. فوق العاده هم باهوشه. روانشناس خوب کم نداریم. ببین کدوم شما باهاش راحت تری

انتخاب زندگی دست ما نبوده ولی بایدسعی کنیم خوب زندگی کنیم.
2706