2737
2734
عنوان

زخم نوک سینه

130 بازدید | 16 پست

سلام مامانا.

دخترم هشت ماهشه و الان دور نوک سینه ام قاچ خورده.کرم شقاق سینه میزنم حدودا یک هفته است.ولی بازم میبینم به جای اینکه خوب بشه باز بدتر میشه.دور تا دور نوک سینه ام قاچ قاچ شده و انگارچرک کرده.شیر که میدم از درد ضعف میکنم.

سر بچه ی اولمم همینطورشدم ولی اون بژزگتربود.یک سال وهفت ماهش بود .یه مدت درمان کردم ولی خوب نشدمنم ازشیرگرفتمش.ولی دخترم کوچیکه دلم نمیادالان ازشیربگیرمش.خیلی روحیه ام خراب شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهرم من سه تا بچه دارم تو بچه اولم همین بلا سرم اومد البته یک سینه منم پماد فلئوسینولون زدم و تو دو تا بچه دیگه ام از همون اول روغن مایع هر روز زدم تا یک ماه و هیچ مشکلی پیش نیومد

2738

سلام عزیزم من هم از 6 ماهگی دخترم سینه م زخم شد. فکر میکردم دوباره شقاقه و دو هفته پماد هیدرودرم زدم ولی بدتر شد. رفتم پیش متخصص گفت یه نوع قارچه و بهم یه نوع پماد ترکیبی و صابون داد و گفت تا وقتی که دخترمو از شیر بگیرم امکاش هست دوباره دربیاد و بیاید مرتب از این پماد استفاده کنم

من بعد از استفاده از اون پماد بهتر شدم وبهم گفته بود بعد چهل روز بیا و من نرفتم  و دیگه از داروهاش استفاده نکردم و بعد از چند ماه الان دوباره دراومده و دوباره رفتم پیشش و روز از نو و روزی از نو

2706