2733
2739

به نظر شما کدوم تاپیک بود؟؟؟

به نظر خودم اون تاپیکی بود که چهارسال پیش یه دختر خانمی از اعتیاد برادرش گفت.

تعریف میکرد چهارسال پیش موقع جام جهانی قبلی که بود برادرم صحیح و سلامت و باغیرت بود و یه گونی تخمه خریده بودیم و با چه شور و هیجانی داشتیم همه بازی هارو دنبال میکردیم ولی جام جهانی امسال ، برادرم معتاد شده و خیلی اوضاعش اسفناک شده.

دیگه از دیدن فوتبال و جمع خانوادگی لذت نمیبره.

دائما چرت میزنه و کارش به جایی رسیده که از خونه دزدی میکنه برای جور کردن پول موادش😭😭

الان که داشتم بازی ژاپن و بلژیک رو میدیم یادش افتادم و خیلی ناراحت شدم😭😭😭😭

پ.ن: لطفا بحثو به جایی نکشونید که تاپیک تعطیل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از تاپیک های خودم☹☹☹☹

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2731
2738

مامان سه تفنگدار ! 

زندگی نامه ی فرشته ای به نام احسان 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

تاپیک میمی ناز شب تا صبح گریه کردم 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

سلام به نظرم همین تایپیک امروز با عنوان:(با چشم خودم دیدم که قلبم نمی تپید) . خیلی وحشتناک بود پر گریه و زاری. خیلی روی روحیه ام اثر گذاشت

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂

۲ تا تاپیک تو نی نی سایت گریمو در اورده

یکیش چند سال پیش بود که یک بچه به خاطر دارو اشتباه مرده بود 

یکیش چند روز پیش : خودم دیدم که قلبم دیگر نمیتپد

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

2706