2733
2739

من بعد از لاپراسکوپی تشخیصی فهمیدم که دو تا لوله ام بسته است ولی با استفاده از داروهای حاج اقای تبریزیان خدارو شکر دوتاش باز شد

چی خوردی

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
داروهای ایشون گیاهیه و همه برگرفته از ایات و روایات

بوی تبلیغ میاد

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است

بدری جون میشه داروهات و بگی چی بود و چطور خوب شدی؟من عکس گرفتم لوله چپم هنوز چسبندگی داره ازشانس بدم لوله چپمم بیشتر فعالیت داره باردار نمیشم یساله کمکم کن من نمیخوام لاپاراسکوپی کنم 

خب چیا توش بود؟چجوری تهیه کنیم؟هزینش چقده؟از کجا فهمیدی لوله هات باز شده عکس گرفتی دوباره؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین